Tak, Moje Wdzięczne Kreowanie w Tu i Teraz przynosi Mi Szczęście.

Tak-Moje-Wdzięczne-Kreowanie-w-Tu-i-Teraz-przynosi-Mi-Szczęście-wiecej-#flowRPRwdziecznosc

Cieszę się, bo jestem wdzięczny. W każdej sytuacji wybieram skupienie się na pozytywach zamiast na tym, co należy poprawić. Kiedy zwracam większą uwagę na to, co idzie dobrze, łatwo mi być wdzięcznym. 

Powstrzymuję się od tworzenia porównań, ponieważ porównanie zawsze prowadzi do dezaprobaty. Zawsze znajdzie się ktoś z lepszym samochodem lub lepszą pracą, ale te rzeczy nie mają znaczenia dla tego, jak siebie postrzegam. 

Kiedy patrzę na swoje życie, widzę kogoś, kto ciężko pracuje, aby zapewnić najlepszą pozycję do osiągnięcia sukcesu. Jestem wdzięczny za każdą okazję. 

Jestem wdzięczny, ponieważ moje życie jest o wiele lepsze niż mogłoby być. Łaska i opatrzność ratują mnie przed ścieżką zniszczenia i spełniam swoje marzenia. 

Moje wdzięczne serce wynika z jasnego zrozumienia moich bogatych błogosławieństw. Mam się dobrze w każdej dziedzinie mojego życia. Życie, zdrowie i relacje to moje największe błogosławieństwa. 

Szczęście-towarzyszy-mi-wszędzie-gdziekolwiek-się-udam-skosztuj-#flowRPRwdziecznosc

Szczęście towarzyszy mi wszędzie, gdziekolwiek się udam, ponieważ mój umysł jest nastawiony na docenienie błogosławieństw w każdej sytuacji. 

Ilekroć tracę koncentrację, zaczynam współczuć sobie lub narzekać na moje życie, przypominam sobie tych, którzy mają mniej szczęścia. Przypominam sobie, jak błogosławiony jestem w porównaniu z bezdomnymi, sierotami i samotnymi. 

Dziś cieszę się szczęściem poprzez wdzięczność. Jestem wdzięczny za to, co mam, niezależnie od tego, czego nie mam. Wiem, że nie potrzebuję więcej rzeczy, aby być wdzięcznym; Muszę być bardziej wdzięczny za rzeczy, które mam. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Czy ciągle czekam na coś innego, aby dopełnić mojej radości? 

2. Jak mogę usunąć skargi, roszczenia z moich myśli? 

3. Dlaczego konieczne jest powstrzymanie się od porównań? 

Odkryj Metodę pomnażania Wdzięcznosci #flowRPRwdziecznosc

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności
yoga,joga,medytacja,meditation,bhavana,przebudzenie,oświecenie,odrodzenie,karma,kamma,theravada,therawada,terawada,vipassana,samatha,wgląd,koncentracja,mądrość,buddyzm,buddhism,happiness,szczęście,joy,radość,enlightenment,awakening,awareness,rebirth,reincarnation,sasana,polska,rozwój,duchowość,spirituality,ścieżka,path,metta,umysł,yt:cc=on,Brahm,Brahmavamso

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *