Moje zycie jest obfite w blogosławienstwa

Moje-zycie-jest-obfite-w-blogosławienstwa-Grzegorz-Jaszewski
Mój świat jest pełen dobrych rzeczy. Postanawiam skupić się na pozytywach i zastanowić się, jakie wspaniałe rzeczy mam w swoim życiu.

Budzę się każdego dnia z nową wizją tego, na co dziś pozytywnego zwrócę uwagę a czego jeszcze nie dostrzegłem lub zaniedbałem do dnia dzisiejszego.

Jestem wdzięczny za obecną pogodę, niezależnie od słońca, chmur i deszczu. Doceniam ciepło płynące ze słońca i piękne kwiaty powstające podczas deszczu.

Mam pozytywne relacje. Jestem dobrym przyjacielem, partnerem i rodzeństwem oraz rodzicem. Robię wszystko, aby moje relacje były zdrowe i budujące. Mam wielką miłość do moich przyjaciół i rodziny a nawet do nieprzyjaciół.
Jestem-dobrym-przyjacielem-partnerem-i-rodzeństwem-oraz-rodzicem.-Robię-wszystko-aby-moje-relacje-były-zdrowe-i-budujące-Grzegorz-Jaszewski

Jestem wdzięczny za moje zdolności, możliwości zawód i szansę na przekuwanie ich w samorealizację. Zarobiony przeze mnie dochód dostarcza mi posiłku na stole i dachu nad głową. Patrzę na jasną stronę wszystkiego, co robię w pracy i w życiu, nawet jeśli czasami jest nudno.

Dzisiaj podejmuję świadomy wysiłek, aby przyjrzeć się kolejnym aspektom w moim życiu nieco bliżej. W ten sposób jaśniej dostrzegę błogosławieństw tych rzeczy, które często biorę za pewnik.

Robiąc to dzisiaj i każdego dnia zyskuję nowe doświadczenie i wgląd w ”CUD,, życia.

🍀

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. W jakich obszarach mojego życia trudno mi dostrzec jasną stronę? 

2. Jak mogę wyrazić uznanie dla błogosławieństw, które przychodzą mi po drodze? 

3. Czy są jakieś sposoby, w jakie mogę przekazywać błogosławieństwa innym? W jaki sposób? 

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#blessingsdefinition, #prayerblessings,#prayerblessing,#prayersblessing,#blessingmeaning, 

One thought on “Moje zycie jest obfite w blogosławienstwa

  1. Pingback: Tak, Moje Wdzięczne Kreowanie w Tu i Teraz przynosi Mi Szczęście.Krainia Doznawania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *