Jak Wytrych z Wdzięczności otwiera Drzwi do Krainy CUD?

Jak-wytrych-wdziecznosci-otwiera-drzwi-do-krainy-CUD-sprawdz-flowrprwdziecznosc

Jeśli kiedykolwiek utkniesz w zgiełku życia, dostrzeż, jak łatwo możesz sięgnąć po wartości, które naprawdę mają potężne znaczenie. I tak naprawdę masz wiele rzeczy, za które możesz być wdzięczny, bez względu na okoliczności, w których możesz się znaleźć. 

Każda osoba ma swoją własną unikalną listę rzeczy, które przynoszą niezwykłą przyjemność, poczucie czystej radości lub poczucie komfortu każdego dnia. 

Możesz być wdzięczny za fizyczne błogosławieństwa, takie jak miejsce zamieszkania, klimat, w którym mieszkasz, a nawet miejsce, w którym obecnie przebywasz. Możesz być wdzięczny za to, że niektórzy ludzie są w twoim życiu. Może to obejmować twoje dzieci, twoją babcię lub twojego najlepszego przyjaciela. 

Najważniejszą funkcją wdzięczności jest to, że pozwala ona otworzyć CUD czyli nasze ciało, umysł i duszę na dobroć, wdzięczność i światło. 

Jeśli nie masz pewności, jak świadomie pielęgnować wdzięczność, rozważ następujące sugestie: 

1. Uchwyć piąteczkę. Daj sobie pięć minut każdego ranka, by doświadczać wdzięczności. Poświęć te chwile, aby po prostu pomyśleć o minionym dniu. Powiedz sobie: „Jedna rzecz, za którą jestem wdzięczny, to ____”. Wypełnij puste miejsce czymś, co zauważyłeś w ciągu ostatnich 24 godzin. Zastanów się przez chwilę. Uśmiechnij się to złoty talar, który potężnie pączkuje, jeśli się to zapoczątkuje. 

2. Doceń to co masz i dostrzegasz. Podziel się swoją wdzięcznością z innymi. Na przykład, jeśli rozmawiasz przez telefon z przyjacielem, możesz powiedzieć coś w stylu: „Cieszę się, że pomalowałem salon w tym pięknym jasnozielonym kolorze. Światło słoneczne odbija się na nim tak ładnie”. 

* Innym przykładem jest: „Wczoraj byłem na zakupach z moją siostrą i była bardzo pomocna, gdy chciałem wybrać nowy garnitur”. Kiedy twoje ustne podziękowania innym okażą wdzięczność, którą poczujesz, nabierzesz nawyku rozpoznawania tego, za co jesteś wdzięczny. 

3. Siła małych rzeczy potężnie cieszy. Obiecaj sobie, że nie weźmiesz małych rzeczy za regułę. Ponieważ życie jest zatłoczone ludźmi, zadaniami i przedmiotami, możesz mieć trudności z zauważeniem drobnych białych kruków dnia. Ale jeśli skupisz się na tym, będziesz zdumiony tym, co zaobserwujesz. 

* Otwórz oczy na to co się dzieje wokół ciebie. Nie będzie to kosztować ani grosza. Zachód słońca, ciepła filiżanka herbaty lub lodowata szklanka wody po powrocie z pracy do domu mogą być świetnym powodem do poczucia wdzięczności. Zapach kwiatów, gdy przechodzisz obok posesji idąc ulicą lub serdeczny uśmiech twojej córki, to kilka dodatkowych rzeczy, które mogą przypominać ci o twoich błogosławieństwach. 

4. Naucz się odwracać myśli. Kiedy odkryjesz, że myślisz negatywnie, wyobraź sobie duży znak stopu i powiedz „Stop” na głos. Następnie zamień znak stop na obraz czegoś wokół ciebie, za co w tej chwili jesteś wdzięczny. Pomyśl o doznaniu, doświadczeniu, osobie lub sytuacji i ciesz się pozytywnym doświadczeniem. 

5. Prowadź dziennik wdzięczności. Jeśli zauważysz, że masz trudności z zapamiętaniem rzeczy, które wzbudzają Twoją wewnętrzną wdzięczność, być może pomoże ci założenie dziennika wdzięczności. Dziennik jest namacalną wizualną pomocą, która sprawi, że pomyślisz o tym, za co jesteś wdzięczny. 

* Spróbuj umieścić datę na kartce, kalendarzu i zanotuj to, za co jesteś wtedy wdzięczny. Bądź otwarty na to co przychodzi do twoich myśli pisz tyle, ile chcesz. Umieść dziennik w miejscu, w którym będzie go często widywać, na przykład na stole w jadalni, blacie kuchennym lub w pobliżu ulubionego krzesła. W ten sposób zostaniesz poproszony o częstsze doświadczanie swojej wdzięczności. 

Wdzięczność jest jednym z elementów, które sprawiają, że warto żyć! 

Za każdym razem, gdy świadomie decydujesz się doświadczyć mocy wdzięczności, poczujesz w środku ciepło połączone z pobudzeniem wewnętrznej energii. Otwórz oczy i umysł na ludzi, miejsca, rzeczy i doświadczenia, za które jesteś wdzięczny. Będziesz czuł się doskonale podczas tej cudownej wyprawy, którą jest życie. 

Tak Siła Magiczna CUD uruchamia Sześć Narzędzi do doznawania Wdzięczności:

Tak-Sila-Magiczna-CUD-daje-mozliwosc-do-poglebiania-wdziecznosci-sprawdz-flowrprwdziecznosc-GrzegorzJaszewski.Eu

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

open heart surgery, open heart, open heart surgery video, open heart jewelry collection, open heart surgery procedure 

2 thoughts on “Jak Wytrych z Wdzięczności otwiera Drzwi do Krainy CUD?

  1. Pingback: Jak Samotność pokazała Mi, że nie jestem Sam będąc Wdzięcznym?Krainia Doznawania Siebie

  2. Pingback: Tak, Moje Wdzięczne Kreowanie w Tu i Teraz przynosi Mi Szczęście.Krainia Doznawania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *