Jak na 25 Sposobów Budzić Wdzięczności?

Jak-na-25-sposobów-Budzić-Wdzięczności-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Istnieje wiele małych drobiazgów, które czynią życie wartościowym. 

Docenienie tych małych elementów może pomóc ci rozwinąć wdzięczność płynącą z serca i ogromnie zwiększyć radość z twoich doznań. 

Czy potrzebujesz natchnienia, aby być dziś wdzięcznym? 

Rozważ te co przygotowałem… 

 1. TWOJE ŻYCIE. 

Jeśli to czytasz, obudziłeś się dziś rano, oddychasz i żyjesz. To błogosławieństwo, którego nie wolno brać za pewnik! 

 2. ZDROWIE. 
Staje się najcenniejsze i doceniane wtedy, gdy je stracimy. Dobre zdrowie jest naprawdę wielkim błogosławieństwem, za które warto być wdzięcznym, proszę doceń je teraz.

  3. RODZINA. 

 Nasze dzieci, wnuki, rodzice, rodzeństwo i partner(-ka). W tej materii wartość potężna jest kreowana i uwydatnia się w rodzinach wielopokoleniowych. Siła tych relacji sprawia, że życie jest warte skarbów świata ukrytych na krańcu tęczy. 

    4. NASZE PIĘĆ ZMYSŁÓW – słuch, dotyk, wzrok, smak i węch.  

Czy potrafisz sobie wyobrazić życie bez tych cudownych narzędzi? Nawet utrata jednego z nich to ból serca. Łącznie wypełniają nasze życie wzajemnie dając nowe możliwości doświadczenia. 

 5. PRACA.  

Chociaż czasami denerwujemy się i żałujemy, że musimy pracować, błogosławieństwo pracy zapewniającej utrzymanie naszej rodzinie jest zdecydowanie czymś, za co należy być wdzięcznym w tych budzących emocje czasach ekonomicznych. 

 6. SŁOŃCE.  

Pomyśl o radości z przebywania na zewnątrz i pozwalania słońcu całować twoją twarz i ciało … hmm.. Zamknij oczy … proszę doświadcz tej możliwości 😊 Prawda, że cudowne możliwości? 

  7. DESZCZ.  

Chociaż rzadko przychodzi w tym, co uważamy za „właściwy” moment, deszcz jest niezbędny do naszego przetrwania. Dzięki doskonałości wszechświata mamy go! Daje on nam cudowne możliwości na przykład karmiące i oczyszczające 😊  

  8. ODŻYWIANIE.  

Tak wielu na świecie z różnych względów zamyka sobie doświadczanie tej cennej praktyki. Cóż za błogosławieństwo dla tych, którzy z tego czerpią siłę i moc! 

  9. MIŁOŚĆ. 

 Stara piosenka mówi: „miłość sprawia, że świat się kręci”. Jak prawdziwe i trafne jest to stwierdzenie! Bądź wdzięczny za miłość w swoim życiu. 

10. PRZYJACIELE.  

Przyjaciele to rodzina, którą kochamy. I jakie są to cudowne doznania! 

 11. PRZYTULANIE.  

Ciepłe gorące przytulenie może zminimalizować a nawet usunąć smutek, podnieść nas na duchu i uspokoić kołatające serce. Zdecydowanie istotny czynnik, za który należy być wdzięcznym. Warto pamiętać o inicjowaniu takich okoliczności. 

12. WOLNOŚĆ.  

Wolność życia, oddychania i myślenia własnymi myślami jest jedną z największych radości na świecie. 

13. DOM.  

Nie musi być duży objętościowo, ale warto by był domem pełnym miłości i radości będzie wtedy pociechą dla ciała i duszy. Podziękuj za twój ciepły kącik! 

 14. TWOJE WYKSZTAŁCENIE. 

 Wiele osób nie docenia wartości edukacji, ale ci, którzy ją zdobyli, wiedzą, co to za błogosławieństwo. 

15. ŻYCZLIWOŚĆ.  

Tylko w obliczu przeciwności – nieżyczliwości – możemy naprawdę docenić życzliwość, którą okazują inni. 

16. PRZYSZŁOŚĆ.  

Nadzieja na przyszłość daje nam siłę na czynienie w tu i teraz. Bądź wdzięczny za to, co może przynieść jutro. 

Czy-potrzebujesz-natchnienia-aby-być-dziś-wdzięcznym-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

17. WSPOMNIENIA. 

 Chociaż z pewnością nie chcemy mieszkać w przeszłości, okazjonalna wizyta na naszym dysku twardym może być potężnym paliwem energetycznym. 

  18. ŚMIECH.  

W naszym życiu rzadko zdarza się nadmiar śmiechu, więc cieszmy się nim przy każdej okazji, aranżuj go jak najczęściej, i dziękuj, że zagościł u bram twojego życia. 

19. ZWIERZĘTA.  

Niektórzy ludzie nie mieliby z kim rozmawiać przez cały dzień, gdyby nie kochający zwierzak. 

    20. UCZCIWOŚĆ.  

Prawda jest trudna do zdobycia w świecie, w którym żyjemy. Dlatego jest to taka perełka do błogosławieństwa, kiedy ją dostrzeżemy. 

21. HOBBY.  

Czy to czytanie, rzemiosło, obróbka drewna, skoki spadochronowe, czy wędkowanie, nasze hobby i rozrywki są często najbardziej przyjemną porą naszego dnia. Z pewnością bądź wdzięczny za to. 

 22. NATURA. 

 Drzewa szeleszczące na wietrze, łagodnie płynący strumień, wiewiórki czy króliki pędzące po podwórku. Dostrzeż i podziękuj za piękno i bogactwo natury. 

23. KOLORY.  

Cóż za nudny świat byłby bez kolorów! Czerwony, fioletowy, zielone, żółty … czy czarno-biały sprawiają, że świat jest atrakcyjny i wyostrzony wizualnie. 

24. MUZYKA.  

Dźwięk muzyki (bez zamierzonej gry słów) ma niemal mistyczny, nadprzyrodzony wpływ na ludzką psychikę. Pomyśl o tym, jak twoja ulubiona muzyka może sprawić ci przyjemność. Jest to coś, za co trzeba być wdzięcznym. 

25. PRÓBY.  

Chociaż nigdy nie lubimy ich, próby i zmagania wzmacniają nas i sprawiają, że jesteśmy lepszymi ludźmi. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Życie z wdzięcznością pomoże ci znaleźć zadowolenie i komfort bez względu na daną chwilę, w której się znajdujesz. Dostrzeż własne powody, by być właśnie teraz wdzięcznym … twoja postawa i nastawienie a z resztą skosztujesz daj znać 😊  

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

tłumienie emocji,emocje,paweł rawski,rawski,rozwój osobisty,stres,świadomość,rozwój,radość,wdzięczność,kobieta,kobiety,przekonania,ograniczające przekonania,blokady,jak zdobyć kobietę,the flame,the wolf,akceptacja,relacje, #Świadomość, #relacje,#emocje,#stres,#rawski,#rozwój,#relacjedamskomęskie,#pewność siebie,#rozwójosobisty, 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *