Z jakiego powodu Ty będziesz zawsze Zrelaksowany i Szczęśliwy?

Z-jakiego-powodu-Ty-będziesz-zawsze-Zrelaksowany-i-Szczęśliwy-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Wdzięczność przychodzi mi naturalnie. Wiem, że jestem błogosławiony i widzę moje życie przez ten obiektyw. Pamiętanie o tym sprawia mi to radość i lubię odczuwać te emocje, dlatego codziennie wybieram wdzięczność! 

Jestem wdzięczny za wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Zapewniają mi towarzystwo, opiekę i stymulację intelektualną. Rosnę dzięki nim. Z kolei daję im to samo i czerpię z tego radość. Poszukuję ich towarzystwa i często wspominam, jak bardzo doceniam ich obecność w moim życiu. 

Obfituje też mój materialny i duchowy dobytek. 

Żyję w świecie obfitości i jestem wdzięczny za wszystkie możliwości, jakie mam w sferze fizycznej i mentalnej. Wszystkie moje wymagania są spełnione, a także wiele poza nimi. Codziennie wybieram doświadczanie wdzięczności za materialną i duchową obfitość w moim życiu. 

Jeśli kiedykolwiek zacznę żałować, że rzeczy nie są takie, jakie zakładałem, szanuję to uczucie. Widząc wszystkie moje pragnienia i tęsknoty jako nauczycieli. To mapa drogowa mojego życia, wskazująca mi drogę podczas jej przemierzania. Nawet za czasami trudne doświadczenia czuję się wdzięczny. Uczę się od nich, gdy tylko się pojawiają. 

Z powodu mojej przepełnionej wdzięczności zawsze czuję się zrelaksowany i szczęśliwy. W końcu w moim życiu jest dobrze i wiem o tym! 

Zawsze-czuje-sie-zrelaksowany-i-szczesliwy-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Dziś pozwalam rozkwitnąć mojej naturalnej wdzięczności. Widzę każde doświadczenie jako okazję do większej wdzięczności i większej radości. I staram się znaleźć to, co najlepsze w każdej sytuacji. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Jakie jest pięć wielkich rzeczy, za które jestem niezmiernie wdzięczny

2. Jakie inne rzeczy sprawiają, że jestem wdzięczny

3. Jakie są korzyści z zapamiętania moich błogosławieństw? 

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

peja,slu,slums attack,szczęście,zielon blend,pozwól mi żyć,beyonce,broken heart,szczerze,paluch,słoń,oko,szaman,gdybyś kiedyś,bez strachu,głucha noc,hip hop,kms,wyleczylas moja dusze,małpa,właśnie ty,paznokcie,nie byłem nigdy,kękę,miłość,smutek,moment,teraz,sulin,miedzy mna a tobą,pezet,niedopowiedzenia,spadam,bedoes,skor,planet anm,quebonafide,zorza,miedzy słowami,c`est la vie,taco hemingway,szusty,brake,kjn,młody,voodoo 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *