Czy stosujesz 5 Sposobów na Mistrzowskie odnalezienie Szczęścia?

Czy stosujesz 5 Sposobów na Mistrzowskie odnalezienie Szczęścia?

 

Czy uważasz, że jedzenie jest jedynym  źródłem szczęścia?

Co myślisz na ten temat? 65 na 35 % osób według przeprowadzonych badań statystycznych z przewagą  wskazuje jako główne źródło szczęścia jedzenie.Miliony ludzi na całym świecie cierpią z powodu uzależnienia od żywności. Uzależnienie od jedzenia nie ma nic wspólnego z byciem pazernym czy chciwym, ale raczej jest to stan psychiczny, który wiąże się z jedzeniem.

 

Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji ?

Tak, absolutnie. W rzeczywistości, powinieneś zacząć wdrażać poniższe wskazówki, aby znaleźć – odnaleźć szczęście  w życiu i nie być więźniem jedzenie dłużej!

 

Bież udział w treningach i je aranżuj

 

Ćwiczenie jest o wiele ważniejsze niż oczekiwanie natychmiastowe na cudowny wygląd. W rzeczywistości korzyści zdrowotne są o wiele lepsze, a dobry wygląd  trzeba traktować jako dodatkową premię. Ćwiczenia uruchamiają produkcję dobrych chemicznie związków w  mózgu, zwanych endorfinami, one poprawiają nastrój, produktywność i dobre samopoczucie. W rzeczywistości ćwiczenia są bardzo ważnym adiuwantem w leczeniu chorób depresyjnych i  w niektórych przypadkach mogą stanowić podstawową techniką .

 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy wykonywać sesje ćwiczeń co najmniej trzy razy w tygodniu, maksymalnie 5 razy w tygodniu. Mówiąc krótko , będziesz  zaskoczony, swoim samopoczuciem już po 6 krótkich tygodniach od rozpoczęcia nowego planu gry.

 

Wróć do kontaktów z naturą

 

Kiedy ostatnio spędzałeś czas wolny na łonie natury?

Mieszkając w betonowej dżungli, spędzamy coraz mniej czasu na biwakowaniu, pieszych wędrówkach lub po prostu spacerach po pięknych lasach , parkach. Pamiętaj, że nie namawiam Cię byś dziś  żucił wszystko i wyruszył  w nieznane Ci terytorium, ale  spacer na łamach natury  z pewnością da ci głębsze zrozumienie piękna otaczającego Cię wokół i na świecie.

 

Jeszcze lepszym doznaniem, może być ogrodnictwo?

Świadomość, że karmisz roślinkę  jako sadzonkę i patrzysz, jak rośnie każdego dnia, może dać ci dużo radości. Świadomość, że robisz coś inaczej niż część ludzi robi potężną różnicę na świecie. Może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby przełamać psychiczne uzależnienie od jedzenia dodatkowo może obudzić w tobie pasję a za tym płynącą satysfakcję i samorealizację.

 

Odnów znajomości z przyjaciółmi

 

Wiemy, że czasami kończysz czas spędzony z przyjaciółmi przekąskami lub  posiłkiem ,jednak pamiętaj że to część walki z samolubnym mistrzem, który mieszka w tobie i może prowadzić cię po spirali na końcu ,której drzemie depresja. Zawsze jest jednak czas na to by wyjść na zewnątrz. Zadzwoń do przyjaciół, z którymi nie rozmawiałeś od tygodni, miesięcy lub nawet lat.

 

Będziesz zdumiony, jak czas potrafi lecieć, gdy jesteś z nimi, i nie jesteś uwięziony przez jedzenie. Poza tym prawdopodobnie spalisz o kilka więcej kalorii, niż gdybyś był w domu, a wspomnienia z twoich przygód będą sprawiać ci przyjemność przez długi czas.

 

Ćwicz medytację

 

Medytacja nie jest już jakąś niejasną praktyką, udowodniono korzyści dla zdrowia płynące z  jej stosowania. Uzależnienie od jedzenia jest prawdziwym stanem psychologicznym, medytacja może pomóc przełamać więzi poprzez zwiększenie uznania dla innych wartości w życiu, przynosząc głębokie szczęście. Wzrasta po niej uważność i stajesz się naprawdę szczęśliwy i wdzięczny za wszystko w swoim życiu.

 

Zdobądź zwierzaka

 

Zwierzę może dostarczyć Ci mnóstwo szczęścia w twoim życiu, motywując cię do zmiany nawyków i opieki nad pupilem. Posiadanie kogoś (tak, twojego zwierzaka), który bezgranicznie kocha, jest silnym czynnikiem motywującym do szczęścia i działa w większości przypadków. Zaadoptuj szczeniaka lub kociaka, a będziesz miał mnóstwo zabawy i szczęścia na nadchodzące lata.

 

Wniosek

 

Żywność dla Ciebie musi wrócić do i posiadać swoją prawdziwą funkcję – powinna być wykorzystywana jako paliwo i subtelna przyjemność. Nie jako źródło szczęścia, a może nieumyślnie odbierasz jej rolę , którą przyjęła ze względu na  promowanie jej z powodu sprzedaży słodkich śmieci, które zakłócają harmonię twojego organizmu a następnie życia.

 

Obudź się w prawdziwym Świecie

postrzegania , dostrzegania i znajdź swoje prawdziwe szczęście.

 

2 thoughts on “Czy stosujesz 5 Sposobów na Mistrzowskie odnalezienie Szczęścia?

  1. Pingback: 4 proste kroki do Wyeliminowania lub Złagodzenia Bólu PlEcÓw | Blog Ekspercki

  2. Pingback: Czy znasz 5 potężnych  powodów do złagodzenia i zapobiegania zaburzeniom tarczycy? | Blog Ekspercki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *