Jak doceniam nowe rzeczy w moim życiu by rozmnażały się?

Najwiekszym Skarbem na Swiecie jestesmy My sami.

Kiedy patrzę na wszystkich ludzi i zasoby w moim życiu, jestem wdzięczny. Czuję się błogosławiony, ponieważ mam w swoim życiu wyjątkowych ludzi, którzy troszczą się o mnie i na których mi zależy. Ludzie w moim życiu są dla mnie potężnym doświadczeniem przeradzającym się w skarb. 

Mam wszystkie niezbędne rzeczy w życiu, w tym bezpieczną przestrzeń, jedzenie i odzież. Oprócz potrzeb lubię dodatkowe elementy w moim życiu, w tym dar technologii, książki i hobby, które sprawiają mi ogromną przyjemność dzięki nim tu i teraz jestem, bo ty jesteś.

Zawsze znajdą się ludzie, którzy mają więcej rzeczy niż ja, ale rzeczy to po prostu rzeczy. Zamiast zastanawiać się nad tym, czego mógłbym nie mieć, skupiam się na wspaniałych prezentach, które mam i doceniam je jeszcze bardziej.
Mam satysfakcjonujace zycie i dziele sie nim

Mam satysfakcjonujące życie pełne ludzi i dostatku, to wnosi w moją przestrzeń wielką wartość. Koncentrując się na wielu prezentach i radościach w moim życiu, jestem w stanie docenić nowe wartości na znacznie wyższym poziomie. 

Dzisiaj patrząc na wszystkich ludzi i wszystkie rzeczy w moim życiu doceniam każdego z nich indywidualnie. Cenię dobro w moim życiu i jestem wdzięczny. Jestem błogosławiony pięknym życiem i dziś okazuję za nie wdzięczność.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Kim są ludzie w moim życiu, których doceniam? 

2. Za jakie szczególne rzeczy w moim życiu jestem wdzięczny? 

3. Czy skupiłem się bardziej na tym, co mam, zamiast na tym, co mają inni? 

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#skarbowsky,#skarbrand,#skarbek,#skarb narodow,#skarb film,#skarb oceanu, #skarbie,#skarb,#skarbo, 

One thought on “Jak doceniam nowe rzeczy w moim życiu by rozmnażały się?

  1. Pingback: Jestem Wdzieczny Tu i Teraz - Witaj w Krainie DoswiadczaniaWitaj w Krainie Doswiadczania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *