Wszystko, co powinieneś robić w Internetowym Marketingu !

Wszystko, co powinieneś robić w Internetowym Marketingu,

to tworzenie jak największej ilości linków do twojej “marki” lub strony. Zakładam, ze  piszesz na forach, sieciach społecznościowych, blogach lub artykuły do katalogów z wykorzystaniem nazwy domeny w plików z podpisem lub “bio autora” , tworzysz kopie linków zwrotnych z tej danej strony do Ciebie. Back-linki pokazują w wyszukiwarkach, osoby zaangażowane w działania biznesowe, więc nie wahaj się wysłać jak największej liczby osób dzięki takim działaniom do swojej oferty.

Cykl taki trwa, jak wszystko,

co robisz w Internecie jest związany z samymi plusami dla Ciebie – na przykład możesz wykreować siebie jako eksperta w danej dziedzinie, jeśli Twoje artykuły i blogi są pouczające, ciekawe, a tym samym mają wartość. Zauważ, że reklamy takiego typu nigdy nie są proste i przyjemne na początku ,a muszą być jeszcze atrakcyjne. To nie znaczy, że nie można reklamować lub promować swojego biznesu z wykorzystaniem treści, ale wręcz  powinno być się  dyskretnym i w kontekście informacji zastosować przekierowanie do swojej oferty.

💡  🙂   💡 

Inną skutecznym sposobem, który przyciąga do Ciebie,  jest Twoja gotowość do pomocy innym. Zawsze bez wątpienia ktoś pomógł tobie, czy to za darmo czy nie, dysponujesz ciekawymi instrukcjami i informacjami od sponsora lub mentora lub masz też inne zasoby z których korzystasz. Jeśli czynnie uczestniczysz w forach możesz wybierać zagadnienia i rozwiązywać problemy udzielając odpowiedzi na padające tam pytania .

Pomoc ta może być bardzo prosta, jak choćby powitanie początkujących osób wstępujących do grupy. To daje im poczucie pewności, że są w komfortowych warunkach z “kolegami” podobnie myślącymi, którzy będą pewnego rodzaju co najmniej “moralnym” wsparciem, jeśli nie bezpośrednią pomocą w razie potrzeby. Z kolei ta osoba będzie dumna jeżeli będzie mogła pomóc komuś w przyszłości.

Tam naprawdę nie sugerowałbym się tutaj przesłaniem biblijnym ,

że gdy dajesz coś innym, można dostać dwa razy tyle w zamian – natomiast takimi małymi kroczkami możesz  zostać postrzegany jako ekspert, trener lub opiekun. Ludzie zaczną patrzeć na Ciebie w inny sposób  – zamiast gonitwy by im coś sprzedać , sytuacja się odwraca i oni chcą wiedzieć, co masz do zaoferowania i co mają zrobić, by dalej móc pracować z tobą.

😆

Prawdopodobnie jedną z najważniejszych sytuacji o których należy pamiętać,to fakt że “ pokazanie obrazu”  bycie pozytywną osobą ludziom, którzy próbują czegoś nowego –  doda im wiary w coś o czym nie mają pojęcia zaszczepi w nich siłę , która potrafi przenosić góry. Zbyt wiele razy tak zwani “swoi bliscy” zapewniają nam fale negatywnych opinie. Często te opinie bazują na plotkach, że to i tak, że kuzyn, brat, niania nie raz stracili pieniądze w Internecie, tak że w sposób naturalny oznacza to, że wszystkiego czego możesz się spodziewać lub oczekiwać od działań online będzie oszustwem , stratą czasu i pieniędzy. A przecież tak nie jest.

Ludzie, którzy są blisko nas powinni nas zachęcać i zapewnić nam wsparcie zwłaszcza gdy jesteśmy w opałach lub nowej sytuacji. Jeśli uważasz ,że jest to za głupie i naiwne, to na pewno  dodatkowo ostrzegą Ciebie byś uważał z kim robisz interesy i przypomną nam  stare powiedzenie, że “ brzmi coś zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe i tak prawdopodobnie jest”. Zapominają o tym, by życzyć nam minimum powodzenia w nowym przedsięwzięciu.

Wiedz o tym, że marketing internetowy jest legalnym sposobem na zarabianie pieniędzy, a wiele z osób robi to od lat i dzięki temu utrzymuje siebie i swoje rodziny.#fridayfeeling, #weekend ,#shows, #travel ,#world, #workout,#workhard ,#motivation, #gymgirl, #gymlife, #grzegorzjaszewski ,#seaside ,#squats ,#muscle, #fitness, #fitnessgirl ,#fitnessjourney, #reebokpl, #527 ,#nano7, #healthyliving ,#healthylifestyle ,#strongnotskinny, #polishgirl ,#girlswithtattoos, #fitnessaddict, #fitnessmotivation ,#fitgirl, #body, #bodybuilding,[et_bloom_inline optin_id=optin_0]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *