Jak obudzić w sobie Domowego Przedsiębiorcę nie umierając w biedzie ?

Jak obudzić w sobie Domowego Przedsiębiorcę nie umierając w biedzie ?

#10min #dziennie #negocjowanie #doświadczenia #wnioski #rozwój #rozwójosobisty #porady #warsztaty #książka #książki #szkolenia #zdrowie #ludzie #rodzina #neta #jest #latwe #przez #plan #dzis #ps4 #dobra #ksiazka #czy #biedny #bogaty #relax #freetime #recykling

Jednym z najbardziej szkodliwych “nawyków” lub “cech” każdej osoby, która zaczyna stawiać   pierwsze kroki jest przekonanie,że wszystko jej się należy. Jest to szczególnie niebezpieczne dla osób, które ucząc się ,rozpoczynają własną działalność gospodarczą i uważają lub zakładają ,że ktoś inny jest odpowiedzialny za ich sukces lub porażkę.

Jesteś nowym, może komputerowym analfabetą  nie akceptuj  u siebie wymówek, nie uzyskałeś prawa do tego by ktoś odwalił za Ciebie czarną robotę (o ile nie znalazłeś kogoś komu to zlecisz i zapłacisz mu za to ). Jeśli czegoś nie umiesz to warto byś  się tego nauczył. “Informacja to władza” jest bardzo odważnym stwierdzeniem, ale skutkującym jeśli używamy jej do podjętych działań. Jeśli masz możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń nie wahaj się w nich brać udziału. Często za wiedzę takiego typu trzeba ponieść opłaty ,  warto też jednoczyć się w Grupy i wspólnie działać wymieniając się wiedzą.

Musimy wziąć odpowiedzialność za własne czyny. Jeśli coś kupujemy to musimy zrozumieć  celowość tego zakupu czyli – jakie są gwarancje, zasady zwrotu itp Jeżeli wydajemy nasze pieniądze, to jesteśmy odpowiedzialni za całokształt procesu sami przed sobą,warto dowiedzieć się o reputacji sprzedającego nam produkt .Cechy i dane techniczne grają tu bardzo kluczową rolę?

Warto ,też zadać sobie pytanie ,czy:

1.Produkt spełnia nasze oczekiwania .
2.W ogóle na tą chwilę jest nam potrzebny i rozwiązuje problem nad który się koncentrujemy.

Doceń także fakt, gdy coś dostaniesz za darmo, w pełni wykorzystaj taką możliwość, bo takie sytuacje są świetnymi szansami od losu, które mogą się nie powtórzyć.

Logika dzielenia się bezpłatną informacją jest bardzo łatwa do zrozumienia , Osoby lub Firmy ,które się dzielą wiadomościami mogą promować swój biznes .Jest jeszcze taka ewentualność że, jeśli będziesz czytać ich biuletynu lub reklamy i dadzą Ci coś za darmo to odbywa się to z nadzieją, że zrobisz upgrade na  usługę lub produkty, które mogą doprowadzić do pewnego dochodu twoje działania.

🙂  😀   🙂

Chyba, że mówimy o działaniach organizacji charytatywnych,których cel też dąży do pozyskania środków – jakich określa ich statut. Nie ma przestępstwa i nikt też nie zasługuje na miano oskarżonego o cokolwiek ,gdy próbuje robić interesy – tak długo, jak jest szczery.

Przenoszenia odpowiedzialności na kogokolwiek, jeżeli dana osoba nie jest w stanie osiągnąć celu jest nie moralne i nie ma co winić  sponsora, programu, rządu, swoich rodziców, itp, musisz wziąć to na swoje barki .

Rozpoczęcie działalności nie jest hazardem. Jeśli wiesz, że jesteś osobą, która jest odpowiedzialna to będzie to działało, a jeśli to nie poskutkuje raz, to nadal możesz zrobić kolejną próbę  o wiele lepiej i z większą determinacją. To dlatego, że kluczem  sukcesu odpowiedzialnego jest kontrola swoich kroków i prowadzenie następnego działania popartego zdobytą wiedzą. Jest super, że zdajesz sobie sprawę i jesteś odpowiedzialny oraz , że masz kontrolę. To  spowoduje siłę do odpowiedniego i niezbędnego działania, tak aby pracować, a nie siedzieć i czekać na kogoś innego, aby zrobił to za nas.

🙄  😯   🙄

 “Siedzenie i czekanie” jest to błędem krytyczny nie wnoszącym nic dobrego. Musisz działać i myśleć pozytywnie. Nie daj się nabrać na obiecywane cuda w opisach biznesów prowadzonych w domu lub na “autopilota” – tak niektóre rzeczy są automatyczne, ale jesteś tym, który musi zwrócić wyostrzoną uwagę oraz upewnić się, że działa to i  będzie służyć w promowaniu twojej firmy. Musisz być bardzo świadomy i ostrożny, nawet jeśli płacisz komuś by zrobił to dla ciebie, sprawdź czy w rzeczywistości jest to zrobione prawidłowo i czy istnieją statystyki, które mogą to udowodnić.

Powiem tak nie ma czegoś takiego jak mak magiczna formuła lub ,,bogactwo bez pracy”.

Klikając >>>Tutaj Zobaczysz <<<praktyczne możliwości.

🙂

Życzę Ci by twoje decyzje dawały Ci zawsze owoce w postaci zamierzanego efektu.

[et_bloom_inline optin_id=optin_0]

 

#zarabianie #process #zasady #zajebisty #dzionek #niepełnosprytne #online #spa #pracazdomu #internety #polishgirl #polskadziewczyna #polishboy #proste #polishinsta #polishblogger #polish #fashionblogger #pracaonline #dollar #moneymaker #dolary #takapraca #internetlifestyle #pieniądze #onlinemoney #businessonline #sie #sayyestosuccess #otworz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *