10 Źródeł uzyskania wysokiej jakości unikalnych treści na twoją stronę lub bloga

10 Źródeł uzyskania wysokiej jakości unikalnych treści na twoją stronę lub bloga

Treść jest królem i zawsze będzie siedzieć dumnie na swoim tronie. Ty prawdopodobnie nie przebijesz się w marketingu internetowym, bez niezwykle wartościowej  treści. Problemem jest tego rodzaju ,że jest bardzo czasochłonne zajęcie.Musisz zdać sobie sprawę, że możesz to zrobić za pomocą innych źródeł, ale jest je trudno znaleźć i jeszcze dostrzec w nich wartość , która położy na łopatki czytelnika. Na szczęście dzisiaj specjalnie dla ciebie przygotowałem zbiór 10 najlepszych źródeł wielkiej i przystępnej treści która pomoże Ci wyprzedzić konkurencję o krok milowy.

Pieczołowicie z Gronem 10 sprzedawców z ponad 10 letnim doświadczeniem w marketingu internetowego opracowałem tą listę. 


Google Alerts: idealne rozwiązanie podane na tacy przez Google. Jest ono w bardzo prosty sposób  przygotowane do wykorzystania jako źródło wysokiej jakości treści pojawiających się w internecie.Ono dostarcza po prostu dostęp do najnowszych artykułów, wiadomości i informacji prasowych wybranych /ulubionych/wskazanych tematów przez Ciebie.Możesz otrzymywać je poprzez powiadomienia Google lub za pośrednictwem poczty e-mail a nawet RSS. 
Scoop.it:  jest wyjątkowy, ponieważ pozwala na stworzenie magazynu online o swoim ulubionym profilu ,daje wszystkie istotne treści z całych zasobów www o ,których nie jeden Marketer tylko marzy. Wybierasz elementy, które mają znaleźć się w swoim magazynie i to . Wtedy to jeszcze magazyn i udostępnić go społeczności za pośrednictwem różnych placówek społecznych. Ponadto możesz korzystać z artykułów dla inspiracji jak je piszesz oczywiście.

Alltop: Alltop to klucz do bram tematycznych i wiedzy ,jest on zawsze na topie .Znajdziesz na jego łamach wszystkie ważne treści o jakich zamarzysz i  jakie znajdują się wyszukiwarkach. Ten zasób powali Cię z nóg.By sprawnie działał w twoich rękach potrzebujesz jeszcze mały dodatek , to tak by było wszystko w komplecie tłumacz strony za darmo a >>> klikając tutaj <<< masz go w swoich rękach . 

Digg: Ta strona daje Ci dostęp do najlepszych artykułów odnoszących się do trendów w całym internecie i na całym świecie, tu członkowie wszystkich społeczności goszczą na łamach tego portalu. Daje on cenny wgląd w  to, co ludzie piszą, chcą i czym się interesują.Taki prezencik specjalnie dla Ciebie . 

Społeczne media takie jak :

Twitter:
Jest doskonałym źródłem do określenia, co jest top trendy na całym świecie. Dlatego jest kluczem, bo wiedząc, jakiego rodzaju treści są potrzebne otwierasz bramy ze swoim produktem na świat . 

Znajomi: 

Jeśli będziecie zachowywał zdrowe relacje i będziesz w stałym kontakcie z ludźmi , zaskoczysz ich ilością ciekawej treści , odczujesz ,że wróci to do Ciebie wielokrotnie pomnożone w szeroko rozumianym pojęciu .

Fora:

posty na forum pozwolą zaistnieć Ci w wybranej społeczności , one mogą stać się wielce wartościową reklamą. Możesz tu  również znaleźć ludzi chętnych do pisania wysokiej jakości treści dla Ciebie za bardzo przystępną cenę.
Ciekawy łącznik z całym światem to MLM  Brama , mi generuje ciekawe kontakty i tu możesz pisać artykuły które łatwo się pozycjonują w Google , sprawdzisz to >>> TUTAJ <<<

Pokrewne witryny Nowość:

 Pamiętaj i skup się na wartościowych witrynach , można to łatwo sprawdzić choćby po liczbie odwiedzin oraz po zawartości którą możesz sam ocenić.

PLR artykuły: 

Jeśli potrzebujesz wiele artykułów w różnych dziedzinach pokrewnych jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możesz znaleźć tanie pakiety artykułów niemal wszędzie w internecie. Wystarczy wyszukać na “słowa kluczowe” i “art PLR” w Google i jesteś ustawiony. Najczęściej są napisane w średnim stylu ,ale gdy zaczynasz warto na jakiejś podstawie się uczyć i od czegoś rozpocząć.
Jest doskonałym źródłem wysokiej jakości treści, jeśli je prawidłowo wykorzystasz. Jest to idealne rozwiązanie dla wielu marketerów, jeśli chodzi o znalezienie rozwiązania każdego problemu z marketingu internetowego. Cokolwiek potrzebujesz w treść artykułów, filmów to lub innego typu zawartości, masz niemal gwarancję że dostaniesz je na fiverr. Kwestia oceny jakości jest do twojej weryfikacji,pamiętaj że kiedy treści są jest taaakie tanie, to jakości może nie być  fantastyczna. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę opinię i oceny podczas wybierania dostawcy.
Mam też specjalny prezent dla Ciebie , coś dzięki czemu będziesz mógł  pracować na oprogramowaniu wysokiej klasy w prosty sposób i to …
A z resztą sprawdź.
Podziękowaniem będzie twój komentarz i udostępnienie wiedzy ,którą przekazuje dalej .
Prezent odbierzesz >>> klikając TUTAJ<<<<
Zapomniałem , pamiętaj o robieniu notatek , taki 11 sposób o nim zapomnioałem w tytule :

Powodzenia w poszukiwaniu treści i tworzeniu powalającej na kolana.

 

#amazing #perfect #inspiration #make #makeup #beautiful #instablog #happy #yummy #instagood #style #fashion #tutorial #blogger #love #nice #hairstyle #instagram #diy #tutorials #wow #cupcake #nail #crazy #videotutorial #colorful #inspo #cool #ideathe #ontheblog #grzegorzjaszewski #twitter #digg #alltop #scoop #googlealerts

One thought on “10 Źródeł uzyskania wysokiej jakości unikalnych treści na twoją stronę lub bloga

  1. Pingback: Jak  rozwinąć niskim nakładem w ciekawy sposób swoją Markę ? | Blog Ekspercki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *