Pomysły na Biznes i Start Online :)

Pomysły na Biznes i Start Online 🙂

Pomysły na Biznes i start online nie jest taki straszny jak o nim wile osób myśli. Pomimo, że nie wszystkie twoje plany zarobkowe muszą być związane z komputerem lub  Internetem, zalecane  jest , aby wykorzystywać Internet jako sposób i możliwość, za pomocą której można sprzedawać i reklamować każdy pomysł  tworzony w domu. Przekonasz się sam, że wszystko co się z tym wiąże  jest mniej kosztowne, znacznie szybciej , łatwiej i skuteczniej przebiega, dodam że możesz dzięki temu zdobyć o wiele więcej zainteresowanych osób w krótszym czasie.

Na przykład oglądasz film z facetem, który bawi się z psem – okazuje się ,że zdobywa on ponad 25 milionów odsłon! Szkoda, że nie ma on nic do zaoferowania oprócz pokazanej historii. Powinien on pomyśleć o czymś takim. Niektóre pomysły na biznes i start online, które przychodzą na myśl komuś z zewnątrz mogą być ciekawą możliwością  współgrającą np z witryną poświęconą takim filmom graniczącym z kiczem i do tego zdarzenia można by oferować oprawiony portret psa , który może być sprzedawany jako koszulka lub magnes na lodówkę, ponadto film taki może być nawiązaniem do strony z akcesoriami dla zwierzaków (łóżek dla zwierząt domowych, smyczy, książki szkoleniowej lub zabawek). To można nazwać “zarobkową” możliwością. Jest prawdopodobne ,że połączenie tych dwóch aspektów może dać genialny efekt skierowany do miłośników zwierząt lub ludzi, którzy mają zwierzęta będą oni zainteresowani połączeniem fabuły filmu i stworzeniem dzięki temu lepszego  rynku docelowego dla produktów .

To naturalne działanie i proste !

Tak, jest to tylko jeden z przykładów wykorzystania pomysłu i podjęcia działania z nim związanego . Innymi przykładami mogą być przepis, tajne kompletne receptury  , a może nawet filmiki instruktażowe – coś przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie, ludzie to kochają i za tym szaleją. Można zrobić do tego ciastka, cukierki i ciastka , pakować je i sprzedawać. Na przykład kosze upominkowe z okazji świąt, który zawiera kilkanaście ciasteczek, dekoracyjny kubek i kilka małych paczek kawy, herbaty lub kakao. To oczywiście dotyczy kompletnego działania ;wysyłki i pakowania, które pozwoli w całości dotrzeć w jednym pudełku do zamawiającego. Można utworzyć stronę produktową na opłacanej domenie lub nawet darmowej stronie (blogu) celem reklamowania swoich pomysłów. Jeśli masz aparat cyfrowy wystarczy kilka dobrych zdjęć twojej oferty , by budząc zmysł wyobraźni zachęcić do kupna stworzonego przez Ciebie działa.

Trzeba by uwzględnić wszystkie koszty materiałów i koszty wysyłki (i oczywiście zysk) i stworzyć formularze zamówień. Najtańszym (bezpłatnym) sposobem przyjmowania płatności jest  bezpłatny przycisk Paypal.com wygenerowany na swojej stronie – w ten sposób można akceptować karty kredytowe przez Paypal bez konieczności ponoszenia wszystkich kosztów posiadania bramki płatności, (“koszyka”) itd.

Można więc stosować tego typu “teorię” na prawie wszystko co potrafimy wymyślić – sztukę czy rzemiosło .Na przykład :mydła i świece lub  biżuterię , dekoracyjne prezenty – wszystko co lubisz robić, a nawet to, co Cię interesuje, może to Twoje hobby – sport, itd – można zbudować z pomysłu dzieło opowiadając o nim i pokazując , że jesteś w tym najlepszy co przygotowałeś, więc podnieś rękawice i zacznij realizując pasje zarabiać pieniędzy. Czy teraz potrafisz określić swoją pozycję i gotowość do działania ? 

Jeśli to wszystko jest za bardzo zaangażowane niż przewidywałeś, możesz również rozważyć tylko sprzedaż np. przepisu ! To by było proste działanie z bloga, w którym udostępniłbyś kilka receptur za darmo lub omówił różne techniki pieczenia wraz ze składnikami. Po umieszczeniu takiego wabika można połączyć taki blog z ofertą piekarników, patelni, mikserów, itp .W tym przypadku możesz skorzystać z bezpłatnego sklepu z Amazon.com, tak abyś mógł przekierować zainteresowane osoby opisanymi  produktami a dodatkowo będą oni obsługiwani przez system płatności dla i za  Ciebie oraz Amazon zapłaci Ci prowizję.

Na cokolwiek się zdecydujesz , wystarczy że stworzysz plan, zrobisz kilka badań lub je zlecisz, a następnie zaczniesz liczyć kasę!

Pomysły na Biznes i start online połączone wyłącznie z działaniem daje efekty i reakcję otwarcia drzwi a co za nimi zobaczysz… ? 🙂

#catfish ,#lakes, #rippinlips, #fishporn ,#hooked ,#rivermonster ,#bassin ,#reelbigfish ,#pike, #jungle, #riverlife ,#tightlines ,#fish, #monsterfish ,#bassfishing ,#monster ,#getbent, #lunker ,#anglerlife, #giantfish, #countrytag ,#new, #grzegorzjaszewski, #crushonyou ,#13, #amazon,#rnb ,#soul ,#newrelease, #chart,

2 thoughts on “Pomysły na Biznes i Start Online :)

  1. Pingback: Czy znasz nowoczesny sposób działania w internecie za pomocą autopilota ? | Blog Ekspercki

  2. Pingback: Czy MLM ,marketing sieciowy jest łatwy?... | Blog Ekspercki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *