… Czy MLM ,marketing sieciowy jest łatwy? …

… Czy MLM ,marketing sieciowy  jest łatwy? …

Osobiście uważam, że zlekceważymy branżę i siebie, jeśli otwarcie stwierdzimy … lub nawet przyznamy, że MLM jest łatwy. To tak nie jest. Nie jest też to żadna firma …. Bing Bong lub cegła czy zaprawa. Każdy, kto mówi inaczej, nie jest całkowicie szczery. Uważam, że to wstyd iść na skróty.

Affiliate marketing wymaga 3 głównych składników ….

czasu, wysiłku i tak – pieniędzy. Czas to tylko kwestia przekierowania Swoich nawyków na odpowiedni tor. Niełatwy, ale wykonalny. Czas wpływa bezpośrednio na efektywność. Wysiłek jest w pełni kontrolowany przez osobę fizyczną …. i bezpośrednio wpływa na skuteczność. Pieniądze są samoograniczające i mają bezpośredni wpływ zarówno na efektywność, jak i na skuteczność. Osoba musi zastosować  zestaw tych trzech składników, które działają . Ktoś inny nie może stwierdzić, czy ta kombinacja jest skuteczna…. ale może pomóc Ci znaleźć drogę (na przykład dobry sponsor)lub podzielić się swoim doświadczeniem a Ty po sprawdzeniu jej możesz to potwierdzić.

Nowy mlmer napotyka na trudne zadanie …

i konkurencję … jeśli chodzi o „reklamę”. Stwierdzenie, że „najlepsza kombinacja” to wysiłek i pieniędzy połączone z pasywem czasu jest doświadczeniem, które z stosowaniem nabiera wartości. Rzadko okazuje się, że edukacja (szkolenia MLM) oraz mentoring (jeśli jest dostępny) są ważnymi czynnikami i mam nadzieję, że większość z Was korzysta z takich możliwości. Jednak „bez reklamy” nie jest możliwe żadne działanie.
W moim rozumowaniu reklamą jest dowolna metoda wybrana w celu „dotarcia” do ludzi. Może to być tradycyjna gazeta lub pozytywna wiadomość , proste powitanie i dzielenie się tym z przyjacielem. Jak „reklamować się” lub „dzielić się dobrą wiadomość” może przybierać wiele form.
Istnieją bezpłatne i niedrogie metody, które działają. To Ty obudź fantazję i sprawdź te, które dla Ciebie zadziałają.

Moje propozycje:

1. Pisanie i przesyłanie artykułów do Czasopism elektronicznych  jest doskonałym sposobem. Wymaga czasu i wysiłku … ale nie daje pieniędzy. Korzyści obejmują zwiększoną popularność linków dla adresu URL używanego (ważnego dla rankingu wyszukiwarek), marki i zasięgu . Plus działanie wirusowe takich treści. Często twój artykuł jest archiwizowany przez wydawców i katalogi ….. i jest dostępny już po pierwszej wizycie w takim Magazynie. Dodatkowo wydawcy i webmasterzy często „odbierają” taki artykuł dzieląc się z nim z kolejnymi osobami .
2. Wizytówki  są zawsze dobrą metodą … i sam możesz wybrać metodę jak je przygotujesz. Możesz nawet zrobić je sam. Wystarczy dzielić się nimi  jak cukierkami w …. sklepie, kościele, grając w piłkę,na lokalnej imprezie, restauracji (zostawić 1 z rachunkiem), wszędzie tak gdzie jesteś na co dzień pozostaw po sobie ,,zachętę” . Możliwości są nieograniczone sięgnij do swojej wyobraźni.
3. Ulotki, plakaty, karty pocztowe, broszury, itp. Mogą być również wykonane bardzo niedrogo. Możesz tworzyć własne na swoim komputerze lub kupić szablony niestandardowe lub gotowe od wielu dostawców online. Możesz także nawiązać wspólne działania z lokalną społecznością. Drukuj , wysyłaj  rozpowszechniaj najlepiej działając w Grupie. Wtedy zawsze wygrywasz, zapłacisz mniej, a może wpłynąć na to, że partner jest zaangażowany w rozwój Twojej , waszej Firmy.
4. Reklama sloganu z nazwą strony internetowej na Twój pojazd  jest inną niedrogą metodą. Każdy członek twojej rodziny posiadający samochód może Ci pomóc w ten sposób reklamując np. na tylnej szybie  twój adres URL. Koszt naklejki około 150 zł, ale widoczność jest bezcenna.
5. Można znaleźć gazety/magazyny, w których reklama  będzie drukowana w przystępnej cenie. Lokalne publikacje są dobrym miejscem do rozpoczęcia takich działań. Dla niektórych przedsięwzięć będą dobre gazety uniwersyteckie i czasopisma dla absolwentów a dla pozostałych News z jego miasta.

To  kilka przykładów:

Klucz, który mi otworzył drzwi, jest kreatywny i co najważniejsze  elastyczny z możliwością dostosowania  do twojego czasu, wysiłku, oraz zasobu portfela. To powinien być Twój osobisty wybór.
Wiem,że chcesz zmian ja proponuje Ci metodę.
Teraz czekam na Ciebie z drugiej strony.
 Dodam …stosujemy dywersyfikację.
Używamy wielu metod.
Po co ograniczyć się do „jednej możliwości”?
Mam dla Ciebie BOMBOWĄ wiadomość!
 
Dzisiaj jako jeden z niewielu zobaczysz nowy webinar, a właściwie warsztat o zarabianiu pieniędzy, czyli jak zarobić nawet 1000$ w pierwszym miesiącu współpracy!
 
Startujemy o ……….

Widzimy się pod tym adresem:

Pokój webinarowy – kliknij tutaj >>>

Do usłyszenia

Grzegorz

W moim świecie  tak to działa (OK …to moja opinia) ….
… Czy MLM ,marketing sieciowy  jest łatwy? …
Jeśli naprawdę ci zależy … to co Ty mi powiesz na ten temat.
Bądź szczery….
Co myślisz napisz ????
Wspaniałego Dnia

Posłuchaj tego odcinka:

 Do odsłuchania podcastu możesz pobrać aplikację na telefon SOUNDCLOUD i tam odnaleźć moje nagrania pod nazwą GrzegorzJaszewski.Eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *