5 prostych kroków do obniżenia poziom cholesterolu

 

5 prostych kroków do  obniżenia  poziom cholesterolu

Możesz obniżyć poziom cholesterolu bez leków, wykonując kilka podstawowych kroków, które nie tylko zmienią wyniki cholesterolu, ale także poprawią twoje zdrowie teraz  i w przyszłości. Tak często używamy leków na receptę i mamy nadzieję, że magicznie wyleczymy  to, co nam dolega. Prawda jest taka, że ​​leki na receptę obniżają poziom cholesterolu. Problemem są zarówno krótkoterminowe, jak i długotrwałe skutki uboczne tego działania.

 

Jeszcze bardziej niebezpieczne niż skutki uboczne leków na receptę w obniżaniu poziomu cholesterolu nie jest kontrolowanie jego  poziomu . Z czasem wysoki poziom cholesterolu może prowadzić do licznych schorzeń serca i tętnic, a jednym  z nich jest miażdżyca (stwardnienie tętnic), udar lub atak serca.

 

Oto 5 kroków, które możesz podjąć dzisiaj, aby obniżyć poziom cholesterolu bez leków na receptę.

 

Jedz różnorodne i wartościowe pokarmy ( super jeżeli nie są poddane obróbce technicznej ). Może brzmi to prosto, ale dieta ma tak znaczący wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu, że powinna być czynnikiem numer jeden, na który zwracasz uwagę, określ też, czy twój wysoki poziom cholesterolu jest dziedziczny, czy też jest kwestią wyborów żywieniowych. Dieta o niskiej zawartości tłuszczu i niskiej zawartości cholesterolu jest pierwszym krokiem w kierunku obniżenia poziomu cholesterolu.

 

Ćwiczenia. Poprawa zdrowia układu krążenia jest krokiem w kierunku odwrócenia skutków wysokiego cholesterolu. Jednak samo ćwiczenie nie obniża bezpośrednio cholesterolu, ale wzmacnia serce i cały układ krążenia.

Rzucić palenie. Jeśli palisz, przyspiesza to tworzenie się płytek  w tętnicach z powodu wysokiego poziomu cholesterolu. Kiedy płytka blokuje przepływ krwi do serca, mięsień musi pracować ciężej, aby uzyskać tlen. Może to prowadzić do zawału serca. Jeśli tętnice zostaną całkowicie zablokowane taką płytką  , może dojść do udaru.

 

Dbaj o relaks. Przewlekły stres może wpływać na poziom cholesterolu. Jeśli jesteś stale zestresowany i nawet jesz dietę niskocholesterolową, możesz nie zauważyć żadnej poprawy w wynikach  cholesterolu, dopóki nie nauczysz się łagodzić  stresu.

 

Porozmawiaj ze swoim lekarzem. Nie wszyscy lekarze koncentrują  swoje działania na  przepisywaniu recept. W rzeczywistości, coraz większa Grupa  lekarzy  pomoże Ci w stworzeniu diety i planu ćwiczeń, który będzie odpowiedni dla twojego obecnego ogólnego stanu zdrowia i zdolności będzie  pierwszym krokiem  w kierunku obniżenia poziomu cholesterolu. Zawsze ważne jest, aby zapytać swojego lekarza, czy twoja decyzja o stosowaniu  określonej diety lub planu ćwiczeń jest odpowiednia dla ciebie. Ponadto nie należy przerywać przyjmowania leków przed skonsultowaniem się z lekarzem. Możesz obniżyć poziom cholesterolu za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, ale zrób to  pod opieką i nadzorem swojego lekarza, zobaczysz , że pójdzie to wtedy sprawniej.

 

Zastosuj : 5 prostych kroków do  obniżenia  poziom cholesterolu.

Nie trzeba długo czekać na znaczną poprawę poziomu cholesterolu. Niższy poziom cholesterolu możesz uzyskać w zaledwie kilka tygodni.

 

Czy działa ? Sprawdź  🙂 

#zarządzaniecholesterolem,#dietaniskocholesterolowa,#obniżeniecholesterolu,

#veganaf, #vgang, #vegano, #veganism, # śniadanie ,#etykieta ,#friedegg ,#scrambledeggs, #zdrowe ,#realthybreakfast, #obejmujące ,#wsparcie ,#uganfortheanimały, #wystąpieniefuture ,#animalequality, #youarewhatyoueat, #whatvegansdonteat ,#vegetarian ,#whatashock ,#hadmefooled ,#lostbet, #deadpool, #goodfriend ,#bawitdaba, #miracleshappeneveryday ,#keto ,#disease ,#health, #mcdonalds, #happymeal,

Aloha  😀 

[et_bloom_inline optin_id=optin_0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *