3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE

3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE

Jeśli jesteś osobę najbardziej zapracowaną na świecie na pewno szukasz sposobów na zwiększenie produktywności.

 

Możesz ją znaleźć a rozwiązanie koncentruje się na dwóch podstawowych krokach:

* Ogranicz rozproszenia w tym zwariowanym i pełnym akcji świecie

* Skoncentruj się na jednym zadaniu do momentu zakończenia tego właśnie zadania

 

… jesteś obecnie na najlepszej drodze do tworzenia więcej i szybciej, ale nie jest na niej łatwo się utrzymać. Cóż, dzięki niesamowitej technologii, którą mamy dziś do dyspozycji, istnieje wiele narzędzi, które mogą Ci w tym pomóc.

Oto 3 specjalnie dla Ciebie wybrane z potężnego wora aplikacji – narzędzia mogące zwiększyć twoją wydajność, pomogą one Ci ograniczyć rozpraszanie uwagi i pozostać skupionym.

 

 

#1. 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE: Równowaga to skupienie i skoncentrowane działanie na wyniku , dzięki korzystaniu z tej aplikacji ,może to być łatwiejsze: https://www.rescuetime.com/

 

Warto to spersonalizować ten fakt od początku, ponieważ nawet jeśli technologia przynosi nam tak wiele doskonałych narzędzi zwiększających produktywność, przynosi nam także ogromny haos . RescueTime pomaga nam w analizie swojego czasu spędzonego na komputerze i urządzeniach mobilnych oraz określa, gdzie spędzamy tego czasu najwięcej.

 

RescueTime:

 

  • Eliminuje nieefektywność każdego dnia.
  • Pozwala zablokować rozpraszające cię strony internetowe .
  • Śledzi twoją wydajność.
  • Może tworzyć alerty.

 

Możesz założyć konto Lite, które jest całkowicie bezpłatne lub skorzystać z usługi premium oferującą dodatkowe funkcje.

 

#2: 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE :Focus Booster Pomodoro App https://www.focusboosterapp.com/

 

Aplikacja Focus Booster bazuje na technice Pomodoro, która jest długotrwałą techniką produktywności, która wykorzystuje zegar do skoncentrowanych okresów pracy, zwykle 25 minut, po których następuje przerwa 3-5 minut. Po ukończeniu 4 okresów pracy otrzymujesz przerwę 15-30 minut. Pomysł polega na tym, aby w trakcie pracy całkowicie skoncentrować się na zadaniu.

 

Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc Ci w zastosowaniu Techniki Pomodoro, ale możesz sprawdzić Focus Booster. Aplikacja jest darmowa dla maksymalnie 20 sesji miesięcznie lub możesz dopłacić za nielimitowane sesje i dodatkowe funkcje.

 

Aplikacja przechowuje dla Ciebie arkusz czasu i tworzy raport, który pozwala Ci śledzić wydajność i identyfikować sposoby na jeszcze większą produktywność.

 

#3: 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE :Focus@Will https://www.focusatwill.com/

 

 

Ta propozycja to coś zupełnie innego,naukowo udowodniono, że koncentrację i wydajność zwiększa kilka czynników. A jeśli kochasz muzykę, będzie to dla ciebie wspaniała wiadomość.

 

Focus @ Will wykorzystuje ludzką neuronaukę i muzykę, aby pomóc Ci skupić się i ograniczyć rozproszenie, uzyskać produktywność zachowując przy tym więcej informacji. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a oprogramowanie określi właściwą muzykę po to by wprowadzić twój mózg w stan płynności, który zapewnia wysoką produktywności.

 

Jest ona bezpłatna na 2-tygodnie , dzięki czemu możesz sprawdzić, czy to działa.

 

Wypróbuj te narzędzia i proszę daj mi znać, co myślisz na ten temat.

Jeśli masz narzędzia zwiększające wydajności, które używasz, możesz podzielić się nimi w komentarzach poniżej? Chciałbym zebrać kilka informacji zwrotnych oraz podpowiedzi i utworzyć 2 część tego artykułu z większą ilością narzędzi zwiększających wydajność.

 

Czy działa ? Sprawdź 🙂

#startup, #sukces, #successquotes ,#przedsiebiorczosc, #praca ,#pasja, #goals ,#coach, #cytaty , #polishbrand ,#mind ,#motywacja ,#motivation,

#weekend ,#udany, #wolnydzien ,#pieknydzien, #niezapomniany ,#niezapomnianydzien ,#ludzie, #fun, #marzenia, #cele, #dazedocelu ,#dekorator, #maluje, #spełniammarzenia, #majsterkowicz, #dom, #home ,#homemade ,#malarz, #peoples, #friends , #niceday,

Aloha 😀

LISTA PRIORYTETOWA

Aby dostać się na listę priorytetową Grzegorza
pozostaw poniżej
swój adres email

Wpisz swoje imię:
Wpisz adres e-mail:

You have Successfully Subscribed!

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.