3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE

3  Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE

Jeśli jesteś osobę najbardziej zapracowaną na świecie na pewno szukasz sposobów na zwiększenie produktywności.

 

Możesz ją  znaleźć a rozwiązanie koncentruje się na dwóch podstawowych krokach:

* Ogranicz rozproszenia w tym zwariowanym i pełnym akcji  świecie

* Skoncentruj się na jednym zadaniu do momentu zakończenia tego właśnie zadania

 

… jesteś  obecnie na  najlepszej drodze do tworzenia  więcej i  szybciej, ale nie jest na niej łatwo się utrzymać. Cóż, dzięki niesamowitej technologii, którą mamy dziś do dyspozycji, istnieje wiele narzędzi, które mogą Ci w tym pomóc.

 

Oto 3  specjalnie dla Ciebie wybrane z potężnego  wora aplikacji  –  narzędzia mogące  zwiększyć twoją  wydajność,  pomogą one  Ci ograniczyć rozpraszanie uwagi i pozostać  skupionym.

 

 

#1. 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE: Równowaga to  skupienie i skoncentrowane działanie na wyniku , dzięki korzystaniu z tej aplikacji ,może to być łatwiejsze: https://www.rescuetime.com/

 

Warto to spersonalizować ten fakt od początku, ponieważ nawet jeśli technologia przynosi nam tak wiele doskonałych narzędzi zwiększających produktywność, przynosi nam także ogromny  haos . RescueTime pomaga nam w  analizie  swojego  czasu spędzonego na komputerze i urządzeniach mobilnych oraz określa, gdzie spędzamy tego  czasu najwięcej.

 

RescueTime:

 

  • Eliminuje nieefektywność każdego dnia.
  • Pozwala zablokować rozpraszające cię strony internetowe .
  • Śledzi twoją wydajność.
  • Może tworzyć alerty.

 

Możesz założyć konto Lite, które jest całkowicie bezpłatne lub skorzystać z  usługi  premium  oferującą dodatkowe  funkcje.

 

#2: 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE :Focus Booster Pomodoro App https://www.focusboosterapp.com/

 

Aplikacja Focus Booster bazuje na technice Pomodoro, która jest długotrwałą techniką produktywności, która wykorzystuje zegar do skoncentrowanych okresów pracy, zwykle 25 minut, po których następuje przerwa 3-5 minut. Po ukończeniu 4 okresów pracy otrzymujesz przerwę 15-30 minut. Pomysł polega na tym, aby w trakcie pracy całkowicie skoncentrować się na zadaniu.

 

Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc Ci w zastosowaniu  Techniki Pomodoro, ale możesz sprawdzić Focus Booster. Aplikacja jest darmowa dla maksymalnie 20 sesji miesięcznie lub możesz dopłacić za nielimitowane sesje i dodatkowe funkcje.

 

Aplikacja przechowuje dla Ciebie arkusz czasu i tworzy raport, który pozwala Ci śledzić wydajność i identyfikować sposoby na jeszcze większą produktywność.

 

#3: 3 Narzędzia zwiększające wydajność i pozwalające szybciej osiągnąć Swoje CELE :Focus@Will  https://www.focusatwill.com/

 

 

Ta propozycja to  coś zupełnie innego,naukowo udowodniono, że koncentrację i wydajność zwiększa kilka czynników. A jeśli kochasz muzykę, będzie to dla ciebie wspaniała wiadomość.

 

Focus @ Will wykorzystuje ludzką neuronaukę i muzykę, aby pomóc Ci skupić się i  ograniczyć rozproszenie, uzyskać produktywność  zachowując przy  tym więcej informacji. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a oprogramowanie określi właściwą muzykę po to by  wprowadzić twój mózg w stan płynności, który zapewnia wysoką produktywności.

 

Jest ona bezpłatna na  2-tygodnie , dzięki czemu możesz sprawdzić, czy to działa.

 

Wypróbuj te narzędzia i proszę daj  mi znać, co myślisz na ten temat.

Jeśli masz narzędzia zwiększające wydajności, które używasz, możesz podzielić się nimi w komentarzach poniżej? Chciałbym  zebrać kilka informacji zwrotnych oraz  podpowiedzi i utworzyć  2 część  tego artykułu z większą ilością narzędzi zwiększających wydajność.

 

Czy działa ? Sprawdź  🙂 

#startup, #sukces, #successquotes ,#przedsiebiorczosc, #praca ,#pasja,  #goals ,#coach, #cytaty , #polishbrand ,#mind ,#motywacja ,#motivation,

#weekend ,#udany, #wolnydzien ,#pieknydzien, #niezapomniany ,#niezapomnianydzien ,#ludzie, #fun, #marzenia, #cele, #dazedocelu ,#dekorator, #maluje, #spełniammarzenia, #majsterkowicz, #dom, #home ,#homemade ,#malarz, #peoples, #friends , #niceday,

Aloha  😀 

[et_bloom_inline optin_id=optin_0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *