Jak zarabiać pieniądze na Video marketingu ?

Jak zarabiać pieniądze na Video marketingu ?

 

Filmy są najbardziej efektywną treścią wizualną w internecie, siły obrazu nie warto porównywać do innych form przekazu. Dlatego nie jest zaskoczeniem dla nikogo, że reklama wideo jest królującą nad większością dostępnych form reklamy internetowej . YouTube jest pierwszorzędnym źródłem reklamy i zarobku, na ten moment przynosi on około 5 $ mld przychodu z reklamy wideo. Ludzie chętnie sięgają do internetu jako podstawowego źródła cennych informacji, to nie jest mądrością a faktem popartym twardymi danymi, warto to wykorzystać i rozwijać swoje przedsięwzięcie dążąc do maksymalnego skoncentrowania się na swojej obecność w Internecie za pomocą tego medium. Jeśli spojrzymy na filmy z szerokiej perspektywy, istnieje wiele sposobów na możliwości zarabiania na filmach ,stopień trudności uzależniony jest od posiadanej przez nas wiedzy. Gdy ludzie myślą o zarabianie pieniędzy z Video Marketingu , skupiają uwagę na dochodach poprzez oferowanie produktu i linkowaniu do ofert . Super sposób ,ale jest to tylko przechwytywanie nowych potencjalnych klientów warto zastosować kolejny krok wykorzystując możliwość bezpośredniego zarabiania z wideo.

1. Metoda ,,grey hat”

Metoda ta może wydawać się niebezpieczna ,na ile powinniśmy ocenić sami nazywa się fachowo ,,grey hat” zarabia na niej setki użytkowników internetu.Charakteryzuje się dwoma elementami pierwszy to ,,white hat” (ochrona komputerowa) , drugi ,,black hat” (haker). Biały kapelusz odkrywa lukę do działania i wykorzystuje jedynie za zgodą i nie ujawnia swojego istnienia, dopóki nie zostanie namierzony, natomiast czarny kapelusz będzie nielegalnie wykorzystywał to i dzieli się z tym pokazując jak to zrobić. Słyszałem nawet pogłoski o niektórych gwiazdach, które korzystają z tej metody zarabiając krocie. Ja stosuje ją włączenia do celów edukacyjnych i niekoniecznie popieram ją. Wybór jest zawsze pozostawiam tobie.
Podstawowe 5 kroków, które musisz zrobić :
Krok 1: Musisz być mieć konto na YouTube i stać się partnerem.
Krok 2: Nakręć film i wrzuć go do portalu youtube i zarabiaj na wideo (oznacza to, że możesz zarabiać pieniądze za każdym razem, gdy reklama zostanie wyświetlona w twoim wideo)
Krok 3: ,,Kup” oglądalność twoich wyświetleń na przykład na forach
Krok 4: Podglądaj swoje zarobki z youtuba
Krok 5: Twórz więcej filmów i kup więcej oglądalności i ciesz się z zarobionych pieniędzy.

2. Śruba w YouTube to podstawa


Każdy z pewnością wie, że jednym ze sposobów na osiągnięcie zysku z filmów online jest zastosowanie wirusa lub popularności wideo lub kanału na YouTube, i po prostu zastosowanie linku do ofert w opisie. A dla większości marketerów, to wszystko, co jest potrzebne, aby uruchomić konkretne zyski.Sposób na leniwe czerpanie zysków też jest możliwy, jeśli spojrzymy na to szerzej i w dłuższej perspektywie działania zyski będą większe. Musisz zdobyć podstawowe umiejętności i rozpocząć korzystanie z Vimeo, Meta Cafe, Dailymotion, a nawet Blip, wszystkie te miejsca posiadają wysoki rodzaj, częstotliwość ruchu i są niezwykle popularne oraz alternatywne dla YouTube, jeśli myślisz o dystrybucji plików wideo. W opisie trwania filmów tak jak na YouTube ,można dodawać wezwanie do działania dla widzów. Dodaj link do swojej oferty , spokojnie czekaj na potężnie ukierunkowane odwiedziny twojej strony i czerp zyski ze sprzedaży lub pozyskanych partnerów .

 

Życzę Ci by jedno połączyło się z drugim a efekt zaskoczy Cię oczekiwaniami.
#kamuharustau #indozone #indonesia #jakarta #medan #surabaya #bandung #jogja #makassar #bali #aceh #papua #kalimantan #sulawesi #video #indovidgram #love #instagood #photooftheday #grzegorzjaszewski #cute #instadaily #followme #happy #follow #selfie #picoftheday #guru #thailand #dutchie
DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.