Bez tych trzech metod nie napiszesz interesującego tekstu

Bez tych trzech metod nie napiszesz interesującego tekstu 🙂

Informacje tekstowe są niezaprzeczalnie jedną z najbardziej skutecznych sposobów na przekazanie wiadomości do potężnej liczby osób. Jest to jedna z postaci marketingu, która naprawdę przeżył wiele  prób czasu poprzez dostosowywanie się do zmian i postępu technologicznego. To jest prawdziwa forma sztuki, która wymaga czasu, aby ją doskonalić i skutecznie korzystać z tak wspaniałych jej możliwości. Na szczęście przygotowałem dla ciebie proste zasady i wskazówki, które możesz wykorzystać i zwiększyć swoje szanse na trafienie w przysłowiową dziesiątkę. 

1. Psychiczne przygotowanie

Do przygotowania wspaniałego wątku, musisz znaleźć się w optymalnym poziomie umysłowym. Oznacza to, że trzeba dostosować się psychicznie i znaleźć się w strefie koncentracji , wyciszenia. Najpierw idź pobiegać, zjedz, pierdnij jak masz taką potrzebę, skacz w górę i w dół i po prostu poczuj się komfortowo. Potem znajdź się w spokojnej okolicy,miejscu ,w który będziesz czuł się wolny od zakłóceń – w szerokim tego słowa znaczeniu. Usiąść, wstań, złap głęboko powietrze ,poćwicz. Musisz zrobić ten pstryk, by uzyskać jak największy zastrzyk adrenaliny, jak już jesteś w optymalnym dla siebie psychicznym stanie i nastawieniu. Przygotuj sobie szklankę z wodą by nie mieć pokusy do opuszczenia miejsca i stanu w którym się znalazłeś. Teraz potrzebujesz długopis, papier lub laptopa i zabieraj się do pracy.

2. Prostota jest kluczem

Zachowaj krótki wyraz formy i prowadź punkt po punkcie do konkretów, bo jeśli jest to zbyt długie to nawet tego nie publikuj. Ludzie nie chcą tracić czasu na długie wprowadzenia. Potrzebują informacji wysokiej jakości i muszą ją szybko uzyskać. Jest to ważna zasada trzeba ją przestrzegać w 100%. I zazwyczaj obowiązuje tu ujęcie tego :“krótko i na temat” . Wiemy o tym ,że język pisany może być bardzo obrazowy lub wypełniający pustkę , pozbądź się takiej formy.Pamiętaj ,że nie piszesz doktoratu i język musi być na tyle prosty by trafiał do ogółu społeczeństwa. Jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony, uprość go do tego poziomu. Nikt nie będzie siedział  i tłumaczył twoich przesłań  ze słownikiem wyrazów bliskoznacznych lub innymi  słownikami. Twoja informacja prasowa powinna posiadać 400 słów, a najlepiej nie więcej, bo stracisz uwagę czytelników i to potwierdzają badania.

3. Edytuj swoje prace

Nie chcesz się wstydzić i chcesz wyglądać profesjonalnie. Prostym pomysłem na to  jest staranne weryfikowanie tekstu z koncentracją na jakiekolwiek błędy. Gramatyczne gafy są nie do przyjęcia , sam je popełniam i weryfikuję. Sprawdzaj co najmniej 5 razy zanim wyślesz to w eter, poproś kogoś znajomego o weryfikację.. Może to być Twój ,,pies”, przyjaciel lub członek rodziny każda para oczu się przyda. Każda osoba zewnątrz jest mile widziana i oczekiwana ,może czegoś zabrakło i mogą oni zaoferować opinię na temat sposobu poprawy tekstu tak  by był bardziej atrakcyjne dla ludzi. Krytyka ze strony innych jest dobra, ponieważ dla Ciebie zawsze może to brzmieć i wyglądać poprawnie i jak zwykle nie będziesz oceniać swojej pracy surowo.


Dodam Ci klucz przesłanie na końcu,nie zapomnij o skutecznym rozpowszechnianiu swojego działa. Byłoby niedobrze, gdybyś ciężko pracował a twoje wiadomości nie ujrzała publiczność. Wyszukuj starannie usług dystrybucji swoich materiałów.Zapraszam Cię także na szkolenia 
w tym kierunku organizowane, będzie to niewątpliwie super ,bo znajdziesz na nich idealne dla Ciebie rozwiązania, wystarczy tylko jeśli skoncentrujesz się na nich dokładnie.

Powodzenia i mam nadzieję, że obudziłem w tobie drzemiącą możliwość tworzenia sukcesu  ,i za pomocą siły tekstu osiągniesz ogromną publiczność .

Tego z całego serca Ci życzę.
#gdynia #grzegorzjaszewski #krakow #katowice #poznan #gdansk #warszawa #snapchatw #szukaminspiracji #teksty #crochetaddicti #womanpreneur #woman #kobietapracujaca #kobieta #handmade #workfromhome #pasja #freelance #freelancer #entrepreneur #creativeblogger #creativebusinessowner #biuro #inspiracje #mójdzień #projekty #pixers #dekoracjewnetrz #dekoracje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *