W jaki sposób Szczęśliwy Fu pokazała Cudowny Świat Mu?

W-jaki-sposób-Szczęśliwy-Fu-pokazała-Cudowny-Świat-Mu-sprawdz-koniecznie-#flowRPRwdziecznosc

Opowieść ta jest o dwóch postawach ubranych w postacie , żyjących w takich samych okolicznościach i miejscu jednak nie razem a koło siebie.

Fu to szczęśliwa żaba, która była przepełniona wdzięcznością i ta wdzięczność stała się dla jej prawdziwą nagrodą a Mu sprawdź…

Fu i Mu wspólnie kochały staw. Właśnie dzisiejszego po południa, tak jak każdego popołudnia żyły i były sobie dwie żaby. Siedziały one sobie na pięknych poduszkach rozesłanych przez lilie wygrzewając się w promieniach letniego gorącego słońca jednocześnie czatując na zdobycie pożywienia.

Cierpliwość i zaangażowanie łowcy dało Fu możliwość upolowania pierwszego kąska w postaci soczystej muchy.

„Mmmmm” powiedział Fu – „To jest wytrawne i soczyste!

Absolutnie przepyszne!” Wydobywając tłamszony głos zamkniętymi ustami oblizywała się szczęśliwie pełen radości.

Wkrótce potem Mu również złapała muchę.

Obgryzła ją z kwaśną miną na twarzy połykając ją za pomocą chrząknięcia, a następnie powiedział:  

– Cóż, to było za chude muszysko. Obrzydliwe, tak właściwie mówiąc w dodatku, dosyć, że się odbija to jeszcze zle smakuje.”

W miarę upływu czasu po południa Fu złapał wiele smakowitych much, każdą smaczniejszą od poprzedniej.

Natomist Mu wszystkie zdobycze pozostawiały coś do życzenia. 

 Mu będąc interaktywna skusiła się na podsumowanie: 

„Cóż za karą jest życie, które tu mamy, tak określając sytuację skąpała się spadając z ciepłego dywanu ułożonego liśćmi pięknych kwiatów.

Fu natomiast cieszył się dobry jedzeniem, wspaniałą pogodą i doskonałymi melodiami, które komponował wiatr na jego specjalne życzenie dla wieczornej przyjemności. Przenoszony w cudowny świat marzeń i westchnień zapadał w drzemkę delektując się zachodzącym słońcem.

Nie wydaje mi się to takie wspaniałe – mruknęła Mu. „Muchy są chude, tutaj jest za gorąco i nie mogę nawet znieść tych dźwięków, które są denerwującą melodią.

Fu-natomiast-cieszył-się-dobry-jedzeniem-bo-sprobowala-#flowRPRwdziecznosc

Tej nocy, przy pełni księżyca, Fu z radością emanował swoją wdzięcznością i wszyscy jego przyjaciele w pobliżu stawu przybyli, by się z nim podzielić swoim szczęściem.

Jego wewnętrzne piękno lśniło jak latarnia morska w nocy. Nawet nocne ćmy przyciągnęła ta wyjątkowa atmosfera, czyniąc z wieczornego spotkania prawdziwą ucztę!

Mu siedział w pobliżu w ciemnościach, narzekając na to, jak Fu dostaje wszystko, czego tylko chce, podczas gdy ona musi sama ciężko pracować na podstawowe potrzeby.

Refleksja:

Przyjmując postawę wdzięczność otrzymasz więcej od tego po trzykroć za co jesteś wdzięczny.

Czy to powinno być dźwignia do twoich praktyk i przemyśleń, że Fu i Mu mieszkając w tym samym miejscu, uczestnicząc dokładnie w takich samych okolicznościach, żyły dokładnie w dwóch różnych światach. ( jaki świat Ty dostrzegasz, jaki świat Ty wybierasz, jaki świat Ty kreujesz) ?

Krytyczna różnica polegała na tym, że Fu czuł wdzięczność za to, co miał. Jeśli tak jak Fu, odważysz się doznawać wdzięczność będziesz dostrzegać więcej dobrych rzeczy i otworzysz strumień rzeki obfitości do samego siebie. Twoje pozytywne wibracje zaczną działać jak magnes.

Na przykład, jeśli chcesz więcej pieniądze, bądź wdzięczny za wpływy, którą właśnie otrzymałeś , nie ważna jest ich wielkość- bo wpływ na to miałeś zdecydowanie wcześniej.

Z drugiej strony, masz prawo woli zawsze możesz wybrać klimaty podobne do Mu, ale czy warto?

Można też dopuścić się narodzin głębszej miłości poprzez wdzięczność. Jeśli chcesz, aby wszechświat wibrował większymi pokładami miłości do ciebie, spróbuj zasiać ziarno wdzięczności!

Zobaczysz, jak siła wdzięczności może zmienić cały otaczający wszechświat w lepszy. Bądź wdzięczny nawet za małe rzeczy, które otrzymujesz. Wyrażając je słowem „Dziękuję” połączonych z uśmiechem i w ten sposób dasz ,,Duszytce,, ,, wszechświatowi” znak, że doceniasz to, co robi I to co otrzymujesz.

Odkryj kreatywne sposoby wyrażania swojej wdzięczność na co dzień. 

Jedną z naszych podstawowych potrzeb jest pragnienie czucia się docenionym. Dlatego tym bardziej warto wyrażać szczerą wdzięczność osobą z naszego otoczenia, bo przerodzi się ona w potężną wartość zwrotną.

Uwaga, to działa w każdym obszarze naszego życia: finansowego, duchowego,emocjonalnego, a nawet posiada fizyczne wymiary. 

Zacznij każdą chwilę, każdy moment, dzień, wieczór od dobra oto moja propozycja:podziękuj za ten prezent,

– jest to piękny wyjątkowy dzień, kiedy budzę się tak wspaniałego ranka.

-jest to piękny wyjątkowy wieczór, gdy przygotowuje się do odpoczynku, sumuje doznania dnia dostrzegam pozytywy, zastanawiam się nad dobrymi elementami moich doświadczeń.

Wyzwanie: spróbuj, zastosuj, ciesz sie efektem nazwałem tak #flowRPRwdziecznosc

Odczuwam wdzięczność za pozytywne doznania i przekuwam ją z praktyki dziennej na tygodniową i otwieram się na dostrzeganie pozytywów w moim życiu to moja wola , niech tak się stanie , tu i teraz!

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji:

• Czy czuję się wdzięczny za moje pozytywne doznania? 

• Czy wyrażam wdzięczność osobą wprowadzającym promyk radości do mojego życia? 

Jak mogę zaimplementować większą siłę wdzięczność do moje podróży zwanej życiem?

Wybór żaby do tej bajki nie jest przypadkowy jest ona bardzo specyficznym łącznikiem światów, by pobudzić twoje zmysły zapraszam Cię na film. Swoimi wnioskami podziel się w komentarzu 🧐 :

O innym punkcie spojrzenia na żabę znajdziesz klikając w link, KLIKAM CHCĘ WIĘCEJ .

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#metamorfoza,#redukcja,#metamorphosis,#treningmentalny,#FBW,#dieta,#trening,#początkizsamymsoba,#diet,#training,#workout ,

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.