W jaki sposób Wdzięczność pozwoli Przewidzieć Ci Przyszłość?

W-jaki-sposób-Wdzięczność-pozwoli-Przewidzieć-Ci-Przyszłość-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Naprawdę, nie powinno nas dziwić, że praktyki w naszym życiu zaprowadzą nas do potężnych efektów dzięki którym będziemy mogli spijać śmietankę sukcesu.

Przygotowałem dla Ciebie taką propozycje ubraną w ćwiczenia, proszę podziel się w komentarzu swoimi propozycjami.

Ćwiczenie 1: Prowadź dziennik wdzięczności. Prowadzenie dziennika wdzięczności to prosta praktyka z głębokimi efektami. Regularnie spisując rzeczy, za które jesteś wdzięczny, utrzymujesz się w bardzo wdzięcznym stanie.

Spróbuj zapisać co najmniej trzy rzeczy, za które jesteś wdzięczny każdego dnia. Możesz to zrobić rano, podczas przerwy na lunch, tuż przed pójściem spać lub w innym dogodnym momencie.
Kiedy piszesz w swoim dzienniku, unikaj jego nadmiernego komplikowania. Zapisz wszystko za co jesteś wdzięczny.

Celem twojego dziennika wdzięczności jest rozwinięcie nawyku zauważania rzeczy, za które możesz być wdzięczny. Chcesz stale dostrzegać dobre rzeczy w swoim życiu, nawet jeśli wydają się względnie małe i nieistotne.

Ćwiczenie 2: Recytuj afirmacje wdzięczności. Afirmacje wdzięczności działają na dwa sposoby.

Po pierwsze, potwierdzasz, że jesteś wdzięczny za rzeczy, które już otrzymałeś. Pomagają ci liczyć swoje błogosławieństwa, abyś nie był niewdzięczny i niezadowolony.
Po drugie, potwierdzasz, że jesteś wdzięczny za rzeczy, które otrzymasz. Będąc z góry wdzięcznym, pozwalasz sobie przyjmować rzeczy z otwartymi rękami i zachowujesz wysoki stan wdzięczności.

Ćwiczenie 3: Nieustannie mów „dziękuję”. Myślimy o wdzięczności tylko wtedy, gdy otrzymujemy wielkie błogosławieństwa, ale jeśli naprawdę chcemy kultywować wdzięczność w naszym życiu, musimy nabrać nawyku ciągłego mówienia: „Dziękuję”.

Za każdym razem, gdy otrzymasz coś dobrego, bez względu na wielkość daru, podejmij wysiłek, aby powiedzieć komuś „dziękuję”.
Pomoże ci to być stale wdzięcznym.

Ćwiczenie 4: Zawsze znajduj powody do wdzięczności. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach prawie zawsze możesz znaleźć coś, za co będziesz wdzięczny. Nie oznacza to, że dokumentujesz sytuację i zachowujesz się, jakby to nie było trudne. Oznacza to po prostu, że zawsze szukasz dobra w każdej sytuacji.

Za każdym razem, gdy stajesz przed wyzwaniem, zadaj sobie następujące pytania:

  1. Czy jest to cenna lekcja, czego mogę nauczyć się z tej sytuacji? Co dobrego może wyniknąć z tego wyzwania?
  2. Jak ta trudność może uczynić mnie lepszym człowiekiem?
  3. Jak za pięć lat spojrzę na tę sytuację?

Gdy znajdziesz coś dobrego, bądź wdzięczny za to. Podziękuj, dzięki czemu stajesz się lepszą, silniejszą, bardziej współczującą, bardziej przemyślaną i odporną.

Zyj-chwila-skosztuj-#flowRPRwdziecznosc

Ćwiczenie 5: Rozwijaj sposób myślenia o obfitości. Sposób myślenia o obfitości wierzy, że żyjemy w obfitym wszechświecie i że dla każdego jest więcej niż wystarczające. Sposób myślenia o niedoborze jest przekonany, że nie ma wystarczająco dużo dookoła. Im bardziej rozwiniesz sposób myślenia o obfitości, tym bardziej będziesz w stanie kultywować wdzięczność.

Nie musisz się martwić o posiadanie wystarczającej ilości. Nie musisz się o nic bać. Możesz po prostu otrzymać wszystko, co wszechświat chce ci przekazać z wdzięcznością.

Ćwiczenie 6: Żyj chwilą. Życie chwilą oznacza codzienne zdawanie sobie sprawy z każdej chwili i wyrażanie wdzięczności za wszystko, co stanie ci na drodze. Pamiętaj, że w każdej chwili wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być i wyrażaj wdzięczność w tym momencie.

Nie myśl o tym, co wolisz robić lub gdzie wolisz być. Raczej wypełniaj każdą chwilę wdzięcznością. Żyj chwilą i delektuj się nią.

Ćwiczenie nr 7: Regularnie pisz notatki z podziękowaniami. Oprócz ciągłego mówienia „dziękuję” za wszystko, co otrzymujesz, wyćwicz nawyk pisania notatek z podziękowaniami.

Zastosuj proszę coś prostego a pięknego, napisz list do:

  1. Ludzi, którzy cię zainspirowali
  2. Osób, które cię nauczali i uczą
  3. Przyjaciół, którzy pomogli ci przetrwać ciężkie czasy Bliskich i przyjaciół, których po prostu kochasz.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Dodam wisienkę na torcie jest ona refleksją z mojej praktyki, nic nie oczekuj a inicjuj.

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

coach,coaching,poradnik,porady,psychologia,życie,problemy,lepsze życie psychika,psycho,rozwój,rozwój osobisy osobsity,spec babka,swiadomosc,świadomość,mentalność,nawyki,nawyk,myślenie,zmiana myślenia,pozytywne myślenie,jak zmienić nawyki,jak sobie poradzić,jak sobie poradzic,jak zmienić życie,jak zmienic zycie,lepsze życie,świadome życie,swiadome zycie,wybory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *