Jak Stawiając małe Kroki w moim Życiu doceniam Czas, który mam?

Jak-Stawiając-małe-Kroki-w-moim-Życiu-doceniam-Czas-który-mam-sprawdz-#flowrprwdziecznosc

Życie to nie tor wyścigowy. Poświęcam drogocenne chwile, aby docenić wszystko wokół mnie i być w pełni obecnym w każdej chwili. Czas stał się środkiem płatniczym.

Cieszę się każdego dnia, czy jest słonecznie, czy pochmurnie, ponieważ ten dzień jest mój i cieszę się, będąc w tu i teraz.

Poranna bryza i śpiewające ptaki pobudzają moje zmysły i doznania. W pełni cieszę się uczuciem świeżości, kiedy biorę poranny prysznic; woda obmywająca moje ciało jest satysfakcjonująca. Nie spieszę mi się – doznaję oczyszczenia przez pobudzenie. 

Poranna-bryza-i-śpiewające-ptaki-pobudzają-moje-zmysły-i-doznania-sprawdz-#flowrprwdziecznosc

Przygotowuję się na ten dzień i poświęcam czas na cieszenie się tym procesem, gdyż nowy dzień to nowy rytuał, dostrzegam w nim wyjątkowość. Dzisiaj jest inaczej w subtelny sposób. Każdego dnia, gdy przychodzi wieczór, rozmyślam o swoim dniu ze szczęśliwym nastawieniem. 

Jestem w pełni obecny w swoim dniu i postanawiam nie spieszyć się z żadną jego częścią. Rozumiem różnice w tym dniu i doceniam każdą chwilę, która budzi się do życia dzięki temu, że ja jestem jest ona i mogę się nią delektować.

 Codziennie poświęcam czas na zastanawianie się przeżywając piękno dnia. Każdy dzień to radość, więc świętuję dobre czasy i doceniam lekcje życia, gdy się rozwijają. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Czy byłem w pełni obecny w ciągu dnia? 

2. Czy poświęciłem czas na zauważenie subtelnych różnic w ciągu dnia? 

3. Czy poświęciłem czas na zastanowienie się nad moim dniem? 

Odkryj Metodę pomnażania

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

czas w polsce, warsaw time zone, poland time zone, poland time now,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *