Czy Wszyscy Kochają Rozpędzanie Lokomotywy Wdzięczności?

via GIPHY

Jestem wdzięczny za to, co mam, bez względu na okoliczności. Chociaż czasami mam mniej niż pożądam, zawsze znajduję sposób, aby przerodzić minusa w plusa to taka mała tajemnica budzenia wdzięczności. Jestem kreatywny, kiedy jest to najważniejsze. Sporządzam listę rzeczy, tematów które nie harmonizują z moim wnętrzem i doprowadzam je do stanu akceptacji.

Moja wdzięczność mnoży się w tych sytuacjach, ponieważ oznacza to, że jestem w stanie zmusić umysł do pracy. Ograniczone zasoby dają szansę na opracowanie strategii przetrwania. Wiem, że mam wszystko do przejść tej drogi, więc unikam poczucia w sobie ofiary.

via GIPHY

Kiedy moje pomysły w pracy nie mają poparcia moich rówieśników, unikam poczucia przygnębienia. Zamiast tego patrzę na to jako okazję do samodzielnej weryfikacji pomysłów.

Kiedy moje wyczyny są podejmowane z czystym celem, jestem przekonany o ich szansie na sukces. Wdzięczność daje wiele możliwości osiągnięcia celów, które są czyste i szczere.

Brak jednego obszaru otwiera moje oczy, aby dostrzec błogosławieństwa w innym miejscu. Zamiast współczuć sobie, celebruję całą otaczającą mnie dobroć.

Dziś zdaję sobie sprawę, że posiadanie ograniczonych zasobów uwalnia moją kreatywność i utrzymuje mnie w ryzach. Jestem wdzięczny za błogosławieństwa – duże lub małe – za każdym razem, gdy pojawią się na mojej drodze.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Jakie są często pomijane błogosławieństwa, za które jestem wdzięczny? 

2. Jak często poświęcam czas na identyfikowanie cudownych rzeczy w moim życiu, które mogę brać za pewnik? 

3. Jakie strategie mogę podjąć, aby zamienić ograniczone zasoby w okazję do pomocy innym? 

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski

Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

 

One thought on “Czy Wszyscy Kochają Rozpędzanie Lokomotywy Wdzięczności?

  1. Pingback: Jak doceniam nowe rzeczy w moim życiu by rozmnażały się? - Witaj w Krainie DoswiadczaniaWitaj w Krainie Doswiadczania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *