5 prostych sposobów na poprawę Twojego zdrowia od teraz

 

 

5 prostych sposobów na poprawę Twojego zdrowia od teraz

 

Możesz zrobić kilka prostych rzeczy, by od dziś poczuć się sprawnym i zdrowym.

Czy chcesz ?

Jak to możliwe?

Dodam do tego ,że ceną jest najdroższa waluta tego świata – strefa twojego komfortu.

5 prostych sposobów na poprawę Twojego zdrowia od teraz, które możesz wprowadzić w swoim stylu życia, by poprawić ogólne samopoczucie.

  1. Odkryj wartość snu

 

Nie jest tajemnicą, że sen jest ważny. Być może zauważyłeś, że spanie pomaga ci uniknąć zmęczenia przez cały dzień i pomaga skoncentrować się bardziej na wyznaczonym celu. Sen jest także szansą dla twojego ciała na odmłodzenie, a wiele procesów trwa w różnych systemach twojego ciała pomimo snu.

 

Jeśli nie masz odpowiedniej ilości snu, nie jest prawdopodobne, że będziesz zmęczony następnego dnia, ale twoje zdrowie może na tym znacznie ucierpieć.

 

Zmęczenie czyni nas emocjonalnymi, zestresowanymi, ogranicza koncentrację, a nawet może uczynić nas bardziej podatnymi na choroby. Postaraj się wygospodarować około 7-8 godzin na dobę, aby uzyskać najlepsze korzyści, jakie oferuje sen.

  1. Oddychaj jak nigdy dotąd

 

To może wydawać się niezwykle prostą sugestią, ale czy kiedykolwiek skorzystałeś z okazji, aby po prostu usiąść i odetchnąć?

Istnieje wiele ćwiczeń oddechowych i nawet po jednej sesji skupienia się na oddychaniu poczujesz się bardziej zrelaksowany.

 

Z biegiem czasu, jeśli robisz to przynajmniej raz dziennie, przekonasz się, że poczujesz się spokojniejszy, mniej emocjonalny i po prostu ogólnie lepiej .

Medytacja to dobry czas na wypróbowanie technik oddechowych.

  1. Nie bądź wygodny i nie idź na skróty

 

Z jakiegoś powodu ludzie czują, że są zbyt zajęci, by codziennie gotować odpowiedni posiłek. Powoduje to szybki posiłek po drodze do domu z miejscowego fast food lub zamrożone obiady, które można wrzucić do piekarnika lub kuchenki mikrofalowej, kiedy wrócą do domu. Chociaż te skróty mogą wydawać się oszczędnością czasu, ostatecznie oba pomysły są bardzo niezdrowe.

 

Gotowe posiłki, przetworzona żywność i fast-food są nośnikami cukru, tłuszczu, soli i wielu innych pustych kalorii. Fast food jest również często przetwarzany wilokrotnie, ponieważ często jest smażony- odgrzewany, dobro odżywcze dla naszego ciała praktycznie nie istnieje w tych produktach.

 

Spróbuj ograniczyć te niezdrowe jedzenie i zamiast tego gotuj od zera. Na przykład nie jest trudno przygotować zdrową pierś kurczaka z warzywami i jest to zdecydowanie zdrowsza opcja.

 

  1. Idź na spacer

 

Zamiast odkładać ćwiczenia, twierdząc, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozwolić sobie na siłownię, lub wystarczająco dużo czasu, aby rzeczywiście iść na siłownię, po prostu udaj się do drzwi wyjściowych i rozpocznij swoją podróż. Możesz chodzić wszędzie i jest to całkowicie za darmo.

 

Zaangażuj całą rodzinę i idź na spacer dookoła bloku lub do parku, jeśli jest w pobliżu. Nie ma absolutnie żadnej wymówki, aby nie iść na spacer i masz wiele do zyskania stosując takie proste rozwiązanie.

 

Przede wszystkim będziesz w stanie cieszyć się delikatnymi ćwiczeniami, które zapewnią ci dobry trening cardio, aby poprawić wydolność naszego serca. Będziesz także mógł cieszyć się świeżym powietrzem, które jest niezbędne dla mózgu i mięśni.

 

Spraw, by był to nocny rytuał, który odbywa się zaraz po kolacji.

 

  1. Pij więcej

 

Nie sugeruje Ci, żebyć wyruszył na podbój barów i się upijał – wręcz przeciwnie. Powinieneś naprawdę pić około 8 szklanek wody dziennie, a jeśli tego nie robisz i cierpisz na bóle głowy, mogę założyć się, że jesteś odwodniony i potrzebujesz więcej płynów w swoim ciele.

 

Za każdym razem, gdy wchodzisz do kuchni, staraj się pamiętać o szklance wody. Niezależnie od tego, czy robisz śniadanie, lunch czy kolację, czy też po prostu chwytasz przekąskę, używaj tego jako zachęty do wypicia szklanki wody to skuteczny sposób, aby pamiętać o swojej gospodarce wodnej.

 

Poprawi to Twoje ogólne zdrowie, a nawet może mieć pozytywny wpływ na Twój wygląd poprzez poprawę jakości Twojej skóry!

Sumując:

5 prostych sposobów na poprawę Twojego zdrowia od teraz to:

1.Sen

2.Oddech

3.Pokarmy

4.Spacer

5.Woda

Czy działa ?

Sprawdź 😀

#sen,#oddech,#pokarmy,##spacer,#woda,#kulinarnamaniusia, #wieczór, #weekend, #święta, #relaks #odpoczynek, #sonko, #instagood, #instagram, #food ,#foodphotography ,#coffee, #coffetime ,

Aloha

LISTA PRIORYTETOWA

Aby dostać się na listę priorytetową Grzegorza
pozostaw poniżej
swój adres email

Wpisz swoje imię:
Wpisz adres e-mail:

You have Successfully Subscribed!

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.