Tak Działa Tajemnicza Moc Wdzięczności!

Tak-Działa-Tajemnicza-Moc-Wdzięczności-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Wdzięczność jest jedną z najpotężniejszych sił we wszechświecie. Kiedy skorzystasz z mocy wdzięczności, zaczną się dziać niesamowite rzeczy – rzeczy, których nigdy się nie spodziewałeś.


Wdzięczność przyciąga dobre rzeczy do twojego życia. Prawo przyciągania mówi, że przyciągasz więcej tego, na czym się koncentrujesz. Kiedy jesteś wdzięczny, celowo i silnie koncentrujesz się na dobrych rzeczach. Skupiasz się na tym, jak jesteś wdzięczny za dobre rzeczy, które pojawiły się w twoim życiu.


Ponieważ przyciągasz więcej tego, na czym się koncentrujesz, wdzięczność powoduje, że przyciągasz do swojego życia więcej dobrych rzeczy. Wdzięczność wprowadza Cię w szczególny stan, w którym przyciągasz więcej rzeczy, za które jesteś wdzięczny.

Z drugiej strony, jeśli stale:

 1. Używasz negatywnego języka
 2. Narzekasz
 3. Zazdrościsz innym
 4. Jęczysz o wszystkich rzeczach, których nie masz

…… przyciągniesz jeszcze więcej do swojego życia właśnie takich sił i emocji.

Wdzięczność prowadzi do większego szczęścia.

Liczne badania wykazały, że bycie wdzięcznym ogólnie czyni cię szczęśliwszym. W rzeczywistości badania wykazały, że konsekwentna wdzięczność miała taki sam wpływ na szczęście, jak podwojenie całkowite swojego dochodu!

Naprawdę, nie powinno nas to dziwić.

Kiedy jesteśmy wdzięczni, koncentrujemy się na wszystkich dobrych rzeczach, które dzieją się w naszym życiu. Koncentrujemy się na pozytywnych rzeczach i nie marnujemy energii na negatywne.

Wdziecznosc-laczy-z-czyms-wiecej-niz-ty-sam-sprawdz-#flowRPRwdziecznosc

Wdzięczność wytwarza „pętlę” szczęścia. Jesteśmy wdzięczni → Czujemy się szczęśliwi → Więc jesteśmy bardziej wdzięczni → Więc czujemy się szczęśliwsi.

Wdzięczność pogłębia relacje. Kiedy dziękujesz innym, chcą spędzić z tobą więcej czasu. W końcu, kiedy ktoś nam dziękuje, sprawia nam to przyjemność. Sprawia, że czujemy się, jakbyśmy komuś pomogli.

Kiedy jesteśmy wdzięczni innym, przyciąga ich do nas. Chcą być wokół nas i nawiązywać z nami przyjaźnie. Wdzięczność jest magnetyczna.


Wdzięczność to wymiana pozytywnej energii między dwojgiem ludzi. Czy wolałbyś być w pobliżu kogoś, kto nieustannie wydziela pozytywną energię wdzięczności, czy kogoś, kto nieustannie dusi się i narzeka jak bardzo jest nieszczęśliwy?

Wdzięczność wzmacnia nasze zdrowie. Wdzięczność to nie tylko stan umysłu. Ma również rzeczywisty, bezpośredni, pozytywny wpływ na twoje ciało. W szczególności wdzięczność czyni cię zdrowszym na wiele sposobów, w tym:

1.Minimalizuje objawy fizyczne bólu
2.Potrafi pozwolić czerpać wartość i siłę z ćwiczeń umysłowych oraz fizycznych 3.Pomaga wygospodarować więcej czasu na sen
4.Pozwala podwyższyć jakość snu
5.Zwiększa prawdopodobieństwo budzenia zdrowia w sobie i swoim organizmie
6.Uświadamia i pokazuje inną perspektywę

Kiedy jesteśmy wdzięczni, aktywnie emitujemy pozytywną energię do wszechświata, a jednym ze sposobów, w jaki energia dodatnia wraca do nas, jest poprawa zdrowia. Z drugiej strony, kiedy nieustannie uwalniamy negatywną energię poprzez niewdzięczność, ryzykujemy, że będziemy mieć więcej problemów zdrowotnych.
Wdzięczność zwiększa optymizm. Kiedy jesteś wdzięczny, nieustannie koncentrujesz się na błogosławieństwach, które pojawiają się w naszym życiu. Zajmujemy się wszystkim, co mamy, zamiast rzeczami, których nie posiadamy.

To, na czym się koncentrujesz, się rozwija. Kiedy skupiasz się na byciu wdzięcznym za wszystko, co masz w życiu, rośnie również twoja wartość. Zaczynasz uświadamiać sobie, że wszystkie rzeczy zawsze idą po twojej myśli, i inicjujesz przyciąganie dobrych rzeczy.

Wdzięczność wzmacnia zdrowie psychiczne. Wykazano, że wdzięczność ma wiele bardzo szczególnych korzyści dla zdrowia psychicznego, w tym redukuje toksyczne emocje, takie jak zazdrość i żal, a także minimalizuje depresję. Wykazano również, że zmniejsza stres.

Kiedy jesteśmy wdzięczni, nie mamy wiele miejsca na toksyczne emocje. Można powiedzieć, że wdzięczność odtruwa nas od takich rzeczy, jak zazdrość, żal i gniew.

Wdzięczność zmienia twoją osobowość na lepsze. Istnieje wiele dowodów na to, że wdzięczność może znacznie poprawić twoją osobowość. Oto tylko niektóre ze sposobów zmiany Twojej osobowości:

 1. Stajesz się bardziej optymistyczny.
 2. Jesteś mniej skupiony na rzeczach materialnych.
 3. Jesteś bardziej duchowo połączony ze źródłem.
 4. Jesteś bardziej altruistyczny.
 5. Masz wyższą samoocenę.
 6. Jesteś bardziej pozytywny emocjonalnie.
 7. Konsekwentniej osiągasz zamierzone cele.
 8. Pomnażasz pozytywne doznania.
 9. Jesteś bardziej zrelaksowany.


Wdzięczność prowadzi Cię do mniejszego materializmu. Niekoniecznie źle jest chcieć więcej. Ale jeśli nieustannie koncentrujesz się na tym, czego nie masz, ciągle będziesz czuć się nieszczęśliwy, niewdzięczny i niezadowolony.

Kiedy jesteście niewdzięczni, tracicie wiele ze swojej zdolności do czerpania radości z życia i odczuwacie więcej negatywnych emocji. Z drugiej strony, kiedy jesteś wdzięczny, masz poczucie wewnętrznego dobrego samopoczucia. Jesteś zadowolony z tego, co masz.Nie porównujesz się stale z innymi. Jesteś bardziej skłonny do hojności.

Im bardziej jesteś wdzięczny, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz ciężko pracować i produkować więcej dobrych rzeczy w swoim życiu, ponieważ już jesteś optymistą co do tego, co przyniosą twoje wysiłki.


Wdzięczność zwiększa duchowość. Wdzięczność łączy cię z czymś większym i głębszym niż ty sam w sobie. Liczy się to, że kiedy jesteś wdzięczny, mówisz „dziękuję” na coś większego niż ty.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Kiedy jesteś bardziej uduchowiony, podnosisz ogólny poziom energii, aby otrzymywać jeszcze więcej dobrych rzeczy z wszechświata, co z kolei daje jeszcze więcej powodów do wdzięczności.

Odkryj Metodę pomnażania

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#BruceLipton,#67wdzięczność,telomery,szczęście,#Medytacja,relaks,wizualizacja,szczęście,wdzięczność,muzyka relaksacyjna,muzyka do snu,muzyka medytacyjna,wirtualna biblioteka medytacji,serce eonu,rozwój osobisty,parapsychologia,uzdrawianie,ezoteryka,afirmacje,medytacja miłości,jak spełnić marzenia,sposób na stres,jak medytować,medytacja wieczorna,medytacja światła,medytacja sukcesu,medytacja muzyka,medytacja serca,medytacje,wizualizacja pieniedzy,uzdrawiająca muzyka reiki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *