Jak sprawić, by zastosowanie zalet wdzięcznosci zadziałoło niesamowicie 5 minut?

Jak sprawić, by zastosowanie zalet wdzięczności zadziałoło niesamowicie 5 minut?

Wdzięczność to postawa i sposób życia, który ma wiele zalet w zakresie zdrowia, szczęścia i zadowolenia z życia. To idzie w parze z uważnością i skupia się na teraźniejszości i docenieniu tego, co mamy teraz, zamiast ciągłej potrzeby posiadania coraz więcej.

Oto kilka sposobów na wykorzystanie zalet wdzięczności i cieszenie się szczęśliwszym i zdrowszym życiem:

Pomyśl o kimś, kto ci pomógł

Poświęć kilka minut na zastanowienie się, w jaki sposób ktoś pomógł ci w życiu. Może to być nauczyciel, rodzic, mentor lub przyjaciel. Zastanów się, w jaki sposób skorzystałeś z jego pomocy. Następnie napisz mu serdeczną kartkę, odwiedź go lub zadzwoń i powiedz mu, jak jego wsparcie poprawiło twoje życie. Jeśli nie masz już kontaktu z osobą, zanotuj mimo wszystko i trzymaj taką listę jako przypomnienia o Wdzięczności.

Dostrzegaj spacerując

Poświęć trochę czasu na spacer po ogrodzie lub przyrodzie. Idąc, pomyśl, jak natura pomaga nam podtrzymywać życie i czuć się bardziej komfortowo i szczęśliwie. Skup się na Wdzięczności za świeże powietrze, piękne kwiaty lub cień drzewa.

Pomyśl o kimś, kto pomaga ci codziennie

Może to być rodzic, partnera ukochany zwierzak, najlepszy przyjaciel lub nauczyciel. Spędź tydzień, obserwując go i skup się na różnych sposobach, które sprawiają, że jesteś szczęśliwszy i bardziej komfortowy w swoim życiu. Pokaż im swoją Wdzięczność, ubierając to w plan zrobienia czegoś specjalnego dla nich.

Podziel się

Wdzięczność bierze się z uznania, że masz szczęście w swoim życiu. Dzielenie się tym z innymi, którzy mają mniej szczęścia, ma pozytywny wpływ na wszystkich zaangażowanych. Oddawanie innym jest wspaniałym sposobem na okazanie Wdzięczności za wszystkie dobre rzeczy, które posiadasz w swoim życiu.

Wybierz, aby być wdzięcznym

Ktoś, kto jest Wdzięczny, widzi wszystko w swoim życiu, zarówno dobre, jak i złe, jako prezent. Bycie Wdzięcznym oznacza, że patrzysz na porażki i wyzwania jako prezenty, z których możesz się uczyć. Rozumieją, że trudności i porażki dają im możliwość nauczenia się czegoś, czego inaczej by się nie nauczyli i za to Wdzięczni.

Wykorzystanie mocy Wdzięczności nie oznacza, że twoje życie jest bezproblemowe, jest jedynie sposobem wpływania na twój stan emocjonalny i poziom energii dla zwiększonej wydajności i satysfakcji.

Naciśnij na okładkę, by przejść dalej

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski

Odkryj Metodę pomnażania:
#milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti,
#flowRPRwdziecznosc
 
DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.