Jak Napełnienie Energią Wdzięczności pokonuje Moje słabości?

Jak-Napełnienie-Energią-Wdzięczności-pokonuje-Moje-słabości-sprawdz-teraz-#flowRPRwdziecznosc

Każdy oddech, którym się delektuje, jest przypomnieniem moich błogosławieństw. 

Każdego ranka i wieczorem wdycham błogosławieństwa i wydycham wdzięczność. Oddechy powietrza, które dostają się do mojego ciała, utrzymują mnie przy życiu i budzą mnie do nieskończonych możliwości. Cenię i szanuję moje błogosławieństwa życia i siły witalne. 

Z każdym oddechem myślę o czymś, za co jestem wdzięczny. Mogę spędzać na tym godziny dziennie, ponieważ lista ta jest tak długa. 

Kiedy siedzę w obecności moich przyjaciół i bliskich, poświęcam kilka chwil na zanurzenie się w chwili obecnej. Wdycham esencję i radość, jaką wnoszą do mojego życia. Przyjmowanie ich ducha napełnia mnie potężnym spokojem i satysfakcją. 

Przyjmuję pozytywną energię, która mnie otacza. To mnie buduje i utrzymuje. Daje mi to powód, by przejść nawet najtrudniejsze czasy. 

W tych trudnych momentach mojej wyprawy w życiu poświęcam chwilą na medytację o swoich osiągnięciach. Przypominam sobie, że chociaż dziś wydaje się to niemożliwe, moja historia pokazuje, że pokonuje wyzwania i że dzięki nim jestem silniejszy. 

Przyjmuję-pozytywną-energię-która-mnie-otacza.-To-mnie-buduje-i-utrzymuje-bo-praktukuje-#flowRPRwdziecznosc

Jestem przepełniony obfitością i mam wszystkiego wystarczająco. 

Dzisiaj jestem okiełznany wszelką dobrocią, jaką każdego dnia przedstawia mi moje życie. Jest tyle rzeczy, za które należy być wdzięcznym. Mówię „dziękuję” za błogosławieństwa i moją zdolność dzielenia się nimi ze światem. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

    1. Jakie błogosławieństwa dzisiaj liczę? 

    2. Jak mam doznawać wszystkie otrzymane błogosławieństwa? 

    3. Z jakich rzeczy jestem najbardziej wdzięczny? 

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#wdzięczność, #praktyka wdzięczności,#jak być wdzięcznym,#jak ćwiczyć wdzięczność,#dziennik wdzięczności,#bądź wdzięczny,#jestem wdzięczny,#wdzięczny,#satysfakcja,#satysfakcja z życia,#satisfaction,#doceniać,#doceniaj to co masz,#doceniam to co mam,#obfitość,#bogactwo,#zadowolenie z siebie 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *