Jak i Kiedy zostałem Debiutantem w otrzymywaniu Prezentów?

Jak-i-Kiedy-zostałem-Debiutantem-w-otrzymywaniu-Prezentów-sprawdz-tutaj-#flowRPRwdziecznosc

Moje życie jest pełne obfitości. Jestem wdzięczny za wszystkie sposoby, za pomocą których się to objawia. 

Każdego dnia, kiedy wstaję i znowu przed snem, myślę o wszystkich moich błogosławieństwach. Poświęcenie czasu na wdzięczność przypomina mi o radości z każdego i z wielu darów, które oferuje mi życie. 

Ponieważ wiem, że jestem błogosławiony zarówno małymi, jak i dużymi wartościami, cały czas mam oczy ukierunkowane na te prezenty, które nadejdą. Mogą być tak proste, jak przytulenie mojego dziecka lub przyjaciela, lub tak skomplikowane, jak możliwość wynegocjowania świetnej oferty na zakup nowego domu. Bez względu na to, w jakiej formie one się przybywają, zwracam na nie uwagę! 

Każda chwila, w której żyję, jest sama w sobie darem. 

Zatrzymuję się regularnie, aby podziękować za oddech, który mnie podtrzymuje przy życiu, i za ciało, które jest pojazdem mojej duszy. Lubię czerpać przyjemność z aktywności fizycznej, wiedząc, że moje zdrowie wzrasta. 

Jestem-świadomy-wielu-darów-które-oferuje-mi-życie-i-jestem-wdzięczny-za-każde-z-nich-tez-tak-mozesz-#flowRPRwdziecznosc

Moje relacje również przynoszą mi radość. Bez względu na to, czy są liczne, czy nieliczne, moi przyjaciele są dla mnie bezcenni. Towarzystwo mojej partnerki jest również niezastąpione. 

Moja rodzina zapewnia mi komfort nawet w najtrudniejszych czasach. Z tego powodu głęboko pielęgnuję wszystkie moje relacje. Poświęcam czas na ich odżywianie i czerpanie z ich nagród. 

Dzisiaj poświęcam chwilę, by rozkoszować się wszystkimi błogosławieństwami życia. Jestem świadomy wielu darów, które oferuje mi życie, i jestem wdzięczny za każde z nich. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Jakie prezenty dostałem dziś od życia? 

2. Jakie nowe błogosławieństwa otrzymałem ostatnio? 

3. Jakie działania mogę podjąć, aby przypomnieć sobie o kosztowaniu możliwości i być wdzięcznym za każdy dar, który oferuje mi życie? 

Odkryj Metodę pomnażania

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#prezentydlamamy, #IgorHerbut,#Chrust,Wdzięczność, #medytacja,#medytacja dla początkujących,#medytaca na stres,medytacja #wdzięczności,medytacja prowadzona,medytacja na sen,#medytacja poranna,#medytacja #wieczorna,#medytacja miłości,#medytacja jak zacząć,małgorzata mostowska,#medytacja gosia,medytacja uzdrawiająca,#jak medytować w domu,#medytacja odpuszczania ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *