Jak istnienie w Pięknym Świecie budzi we mnie Miłość?

Jak istnienie w Pięknym Świecie budzi we mnie Miłość przygotowal Grzegorz Jaszewski

Kocham świat, w którym żyję! 

Wszystko, co mnie otacza, pozwala mi myśleć o tym, jak piękne jest to stworzenie zwane Naturą i ludzkością. Wierzę, że iskra pozytywnej energii występuje nawet w najbardziej negatywnej sytuacji. 

Rozumiem, że na świecie panują różne odsłony ciemności – wojna, nienawiść i gniew są prawdziwe. Ale wiem też, że za każdą ciemnością kryje się promyk światła, czekający na odpowiedni moment, by się przedrzeć. 

Świat często wydaje się najciemniejszy tuż przed świtem. Rzeczywiście jednak świt nadchodzi nawet po najciemniejszej godzinie. 

Kiedy budzę się każdego ranka, czuję się błogosławiony, ponieważ wiem, że czeka mnie coś wspaniałego. Korzystam z każdej nadanej mi okazji, aby pokazać innym, jak piękne może być życie. Kiedy udaje mi się wzbudzać pozytywną energię, doznaję wspaniałe uczucie, które mam w którym trwam, jest fantastyczne. 

Wiem, że pod wieloma otaczającymi warstwami świat jest cudownym miejscem przygotowal Grzegorz Jaszewski

Czuję się błogosławiony, kiedy mam okazję sprawić, że dziecko się uśmiechnie. Świat wydaje się piękniejszym miejscem, gdy smutne osoba budząca inspiracją przeradza smutek w uśmiech. Jestem podniesiony na duchu, kiedy przynoszę radość i śmiech mojej rodzinie. Miłość w ich oczach świeci jeszcze jaśniej, gdy wnoszę więcej piękna do ich świata. 

Dziś widzę piękno wokół mnie. Z każdej sytuacji wydobywam coś dobrego, ponieważ wiem, że zawsze tam jest. Wiem, że pod wieloma otaczającymi warstwami świat jest cudownym miejscem! 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Czy akceptuję, gdy stracę kogoś lub coś bliskiego mi? 

2. Czy mogę wykorzystać piękno świata, gdy jestem atakowany negatywnie? 

3. Czy inicjuje w innych, jak ważne jest, jak najlepsze wykorzystanie każdej chwili? 

Odkryj Metodę pomnażania

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

beautiful world lyrics, world bold beautiful, beautiful countries world, bold beautiful bulletins, beautiful world louis armstrong 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *