Czy twoje życie to skarbnica cudownych doświadczeń?,

Czy-twoje-życie-to-skarbnica-cudownych-doświadczeń-przygotowal-Grzegorz-Jaszewski

Liczę moje błogosławieństwa każdego ranka. Jestem pełen wdzięczności, gdy rozważam wszystkie pozytywne rzeczy, które dzieją się w moim życiu. Jestem szczęśliwą osobą. Zasługuję na pozytywne wydarzenia w moim życiu. Jestem pobłogosławiony. 

Gdy wiatr chwilowo wieje mi prosto w twarz odwracam żagle swojego okrętu w jego kierunku, przypominając sobie cudowne rzeczy, których doświadczam w każdej chwili i momentalnie dostaje potężnej mocy. Mogę szybko recytować wiele rzeczy w moim życiu, które są niesamowite i warte wdzięczności. 

Przypominanie sobie o moich błogosławieństwach regeneruje mi siły witalne i poprawia nastrój. Kształtuje moje doznania, skupiając moje myśli na dobrych rzeczach, które dzieją się w mojej przestrzeni. 

Przypominanie sobie o moich błogosławieństwach regeneruje mi siły witalne i poprawia nastrój przygotowal Grzegorz Jaszewski

Codziennie pracuję pilnie zasługując czynieniem na wspaniałe życie. Dobre rzeczy rodzą się częściej, kiedy wykonuję swoje wyzwania rzetelnie. 

Unikam polegania na szczęściu, jestem najszczęśliwszą osobą, jaką znam. Przekonany jestem, że dobre rzeczy trzeba inicjować działaniem, wtedy rodzą się w najmniej oczekiwanych chwilach. 

Nawet negatywne aspekty mojego życia poprawiają się każdej chwili. Ta poprawa przekuwa ujemną siłę w dodatnią. Takie działanie jest bardziej znaczące i osiągalne niż doskonałość. 

Dzisiaj wygrzewam się w swoim szczęściu kosztując jego owoców. Używam tu i teraz, aby ożywić mój umysł i ducha, doceniając moje życie. W moim życiu dzieją się cudowne rzeczy. Jestem pewien, że będą się rozmnażały a liczba ich potężnie wzrośnie. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

 1. Jakie są trzy wspaniałe rzeczy w moim życiu? Dlaczego je doceniam? 

    2. Co się stanie, gdy skupię się tylko na swoich wyzwaniach? Dlaczego czasami skupiam się na negatywach? Czy wierzę, że to pomaga? 

    3. Gdybym bardziej skupiał się na pozytywnych rzeczach w moim życiu, jaki byłby prawdopodobny rezultat? 

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#wonderfulexperience, #experience, #experienceozcomau, #describeyourworkexperience, 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *