Tip Top 5 Super Guru działań Online i Offline#2

https://youtu.be/exuXysOgLts

Tip Top 5 Super Guru działań Online i Offline#2

Wskazówka # 1

Zbuduj solidne podstawy swojej treści. Treść kieruje ruch do Twojej witryny. Buduje świadomość. Zwiększa wiarygodność i autorytet w każdej branży. To daje ludziom powód, aby wrócić do twojej witryny. Zwiększa ranking stron w wyszukiwarkach. Zapewniają to autbusy pełne gości dostarczane przez wyszukiwarki internetowe. Każdą publikacja, przekaz , możesz wykorzystać do promowania produktu lub usługi partnerskiej.

 

Krótko mówiąc, treść jest najważniejszym atutem twojej Marki jest Królem.

Możliwe formy zastosowania treści to:

*Autorespondery

* E-biuletyny

* Posty z blogów

* Wiadomości audio

* Wiadomości wideo lub treść

* Posty społecznościowe

*Artykuły

* Komunikaty prasowe

*Raporty

* Ebooki

 

Zmiksuj formy i wybierz kilka jej rodzajów , które chcesz wykorzystać do budowania i rozwijania swojej działalności a efekty będą oszałamiające.Najkorzystniej jest działać z kilku płaszczyzn na raz w tym samym czasie.

 

 

Wskazówka #2

Śledzenie i test to podstawowe kroki. Upewnij się, że wiesz, skąd pochodzą perspektywy. Jaka treść działa najlepiej dla odbiorców? Jakie rodzaje treści lub linki motywują ich do klikania? Jakie strony odwiedzają w swojej witrynie? Jakich słów kluczowych używają? Wszystkie te informacje są niezbędne do budowy biznesu partnerskiego, które spełniają i odpowiadają potrzebą przyszłych klientów.

Wskazówka #3

Wykraczaj poza standardowe banery i przyciski. Korzystaj z materiałów marketingowych, które zapewnia program partnerski. Jednakże, jak wspomniałem w Poradzie # 1, zawartość rzeczywiście działa. Stwórz własną treść, promocje i markę, aby promować swoje produkty i usługi partnerskie.

 

Wskazówka #4

Zbuduj społeczność i markę. Jesteś biznesem. By przedsieziecie się powiodło, potrzebujesz mieć spójny Wizerunek Swój z Marką . Buduj społeczności wokół Twojej witryny i dostarczaj cennych treści , właśnie w ten sposób stworzysz zaufania i wiarygodności użytkownika – co doprowadzi do kliknięć i prowizji. Sieci społecznościowe są jednym z najbardziej użytecznych narzędzi do budowania społeczności i komunikowania ich o wizerunku Twoim i Marki.

Wskazówka #5

Rozmawiaj z klientami. Regularna komunikacja to najlepszy sposób, aby tworzyć skuteczną motywowację do zakupów. Zbuduj listę opozycyjną i utwórz plan dostarczania im regularnych i cennych informacji. Każdy e-mail lub wiadomość z autorespondera, którą wysyłasz, może promować, ale powinienna też informować i karmić czytelników wartościową wiedzą. Kontynuowanie kontaktu z widzami jest kluczowe dla super sukcesu partnerskiej współpracy .

 

Na dzisiejszym rynku budowanie wizerunku swojego i firmy polega na budowaniu społeczności i nawiązaniu kontaktu z innymi zainteresowanymi Twoim tematem. Uzyskaj dostęp do internetu, bloga, komentuje blogi, sieć i kieruje ruch do Twojej witryny z zawartością.Zastosuj Tip Top 5 Super Guru działań Online i Offline#2.

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.