Tak, kazdego Dnia Jestem Wdzieczny za Proste Rzeczy!

Każdego dnia, gdy jestem tutaj na ziemi, przepełnia mnie zachwyt nad wszystkim, co mnie otacza. Wzrasta we mnie intensywna wdzięczność na dźwięk dziecięcego głosu, zapachu kwiatów w powietrzu i widok poranka budzącego się do życia. 

W świecie wypełnionym dobrami materialnymi czasami mam trudności, aby po prostu czuć wdzięczność we własnej przestrzeni za własne dobra i proste rzeczy w życiu. Budzę się do tego, aby przypomnieć sobie co przynosi mi uczucie radości i wdzięczności. 

Kiedy nadchodzą ciężkie dni, myślę o uśmiechu na twarzy mojego przyjaciela, zauważam dźwięk śpiewających ptaków wczesnym rankiem. Moje myśli prowadzą mnie z powrotem do poczucia wdzięczności za te czyste źródła światła w moim życiu. 

Najprostsze rzeczy mają dla mnie największą wartość. Wygodne, stare, wypchane krzesło w salonie i szklanka świeżego soku selerowego rano przypominają mi, że mam tyle powodów do wdzięczności. Każdego dnia słońce wschodzi i jestem tu, aby to zobaczyć, czuję się za to wdzięczny. 

Życie czasem sam komplikuję. Kiedy tak się dzieje, koncentruję się intensywniej i potwierdzam zadowolenie, które znajduję w prostocie. Po ciężkim dniu pracy degustując szklankę wyciśniętego soku i podnosząc nogi do góry na wygodnym fotelu. Jestem wdzięczny za te cenne chwile. 

Dzisiaj uznaję wszystkie cudowne, ale proste rzeczy, które mnie otaczają. Dostrzegam radosne oczka moich dzieci, mimikę mojej Pięknej Kobietki ubraną w wyraz cudownych ust i piękno natury. Jestem codziennie wdzięczny za proste rzeczy w moim życiu. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Czy każdego dnia odnotowuję coś, za co jestem wdzięczny? 

2. Jak mogę się upewnić, że spędzam kilka minut każdego dnia, zastanawiając się nad błogosławieństwami w moim życiu? 

3. Czy w tej chwili jestem wdzięczny? 

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#car guru used cars, #guru used cars, #guru freelancer, #auto guru, #cars guru,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *