Jak przyciągnąć górę pieniędzy za pomocą siły słowa pisanego ?

Jak przyciągnąć górę pieniędzy za pomocą siły słowa pisanego ?

Opinie są wspaniałą treścią dla podmiotów zajmujących się marketingiem internetowym. Dzięki projektowi oferują korzyści potencjalnym zainteresowanym i są naturalnym elementem zawierającym linki do strony sprzedaży produktu powiązanego.

 

Jednak w celu napisania oferty, który rzeczywiście motywuje do zainteresowania , kliknięcia , zapisu a w efekcie końcowym do zakupu  jest kilka kroków i tajemnic, o których trzeba pamiętać.

 

Krok #1

Nie jesteś i nie będziesz w sprzedaży będąc sknerą  w dostarczaniu  informacji.Przygotuj i przedstaw  informacje rzetelnie i dokładnie. Opowiedz czytelnikowi  co jest  produktem  i on co daje , robi ( zalety ,korzyśc i ).

 

Krok #2

Korzystaj z przekazu emocjonalnego. Napisz co wyróżnia ten produkt? Kto korzysta z produktu? Jest to również świetne miejsce do opowiedzenia swojej historii. Mów o sytuacji  w której ktoś się znalazł ,zastosował produkt i co zyskał i jak to zmieniło jego życie.

 

Krok #3

Przedstaw się jako niezależny recenzent. Zwróć uwagę na wady  produktu lub usługi, której walory referujesz. Jednak pamiętaj, aby zapobiec subtelności. To tak, jakby zaprosił Cię ktoś do wywiadu i po prosi o  twoje lub produktu słabe strony , po prostu je przedstaw. Zamienisz je w mocne strony, prawda? Zrób to samo z wadami, jakie może mieć produkt.

 

Jak przyciągnąć górę pieniędzy za pomocą siły słowa pisanego ? >>> Przykład:

, jeśli jest droższy niż inne produkty porównawcze, to jest wadą. Ale może także oferować bardziej szczegółowe informacje i strategie – mogłoby to zastąpić oczywistą wadę.

 

Krok #4

Zanotuj szczegóły. Informacje subiektywne są świetne, ale ludzie chcą  poznawać  szczegóły. Ile to kosztuje? Gdzie można to  kupić? Czy są jakieś promocje, o których powinni wiedzieć, że mogą na nich zaoszczędzić pieniądze?

 

Wskazówka

Celem Twojego przeglądu informacyjnego jest sprzedaż, ale preselekcyjna na  produkt lub usługi . Pisząc presellekcyjna mam na myśli zastosowanie : promowania w szerokim rozumieniu,przygotowania produktu i wszystkich zaplanowanych działań,uzgodnienia sprzedaży zanim produkt lub usługa będzie dostępna,sprzedaż przed datą jej fizycznej obecności.

Uważaj na język, którego używasz i  upewnij się, że przedstawiasz to w wiarygodny sposób –  przedstaw się jako prawowity ekspert w swoim temacie.

 

Porada

Zastanów się nad tym, czy jesteś partnerem 100 % dla danego produktu , oferty ,usługi. Większość ludzi to interesuje  i będą oni szanować Twoją uczciwość. Zastanów się nad tym, czy sam masz wątpliwości co do swojego przekazu i  poziomu przezroczystości.

 

Napisz jedną recenzję, w której przekarzesz , że jesteś partnerem w Branży o której piszesz ( podaj link do strony sprzedażowej). Napisz kolejną recenzję, w której nie mówisz swoim czytelnikom, że jesteś partnerem. Śledź jej wyniki. Autentyczność i przejrzystość to coś więcej niż wielkie i piękne słowa marketingu internetowego.

 

Porada

Połącz recenzje kilku podobnych produktów w jednym artykule lub poście. Możesz być partnerem  wszystkich produktów lub tylko niektórych z nich, wybór należy do Ciebie.

Jak przyciągnąć górę pieniędzy za pomocą siły słowa pisanego?

Opinie są świetną formą treści dla polecające  marketingu. Zapewniają one wartość i oferują wszystkie korzyści oferowane treściom dla wzrostu i zysków biznesowych.

 


Sprawdź Teraz o czym piszę:

>> Kliknij TUTAJ <<

I Sprawdź  Możliwości Internetu oraz specjalnie przygotowanej  Machiny z Gotowym Systemem  zbudować dochodowy i stabilny biznes w Marketingu Sieciowym

 

#kobiecybiznes, #whiteoffice, #creativesoul ,#succulove ,#sukulenty, #czarszka ,#youtube ,#youtuberi ,#jrt ,#work, #jackrussell ,,#tak #dzieckochore,, #pracaonline, #oriflame ,#chujowapanidomu ,#gdziechce, #office, #mywork ,#kontor ,#szlafrok ,#piżama ,#domowo ,#kocham ,#biznes ,#dreams ,#motywacja ,#motivation #hardwork ,#wiedza,

 

 

 

One thought on “Jak przyciągnąć górę pieniędzy za pomocą siły słowa pisanego ?

  1. Pingback: Przejmij kontrolę nad swoim życiem - zarabiaj z domu | Blog Ekspercki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *