Masz dobry pomysł? 100 tys. do zdobycia na własny biznes

Wystartował Program Inwestycyjny „Impuls do biznesu”, w którym do zdobycia jest 100 tys. zł. Na najlepsze biznesowe idee czeka także pula 10 mln zł przygotowana przez inwestora.

Sourced through Scoop.it from: mambiznes.pl

Dobry pomysł na wagę złota , pula 10 mln zł czeka.Może Ty ją odbierzesz .Zapoznaj się z ciekawymi możliwościami

,,Twój pomysł na biznes z powodu braku środków ciągle tylko na papierze? Chciałbyś w końcu zamienić etat na własną firmę, a ideę w dochodowy biznes? Wystartował Program Inwestycyjny „Impuls do biznesu”, w którym do zdobycia jest 100 tys. zł. Na najlepsze biznesowe idee czeka także pula 10 mln zł przygotowana przez inwestora.To już czwarta edycja programu inwestycyjnego realizowanego przez dziennik „Puls Biznesu” oraz fundusz VRP. Do rywalizacji o nagrodę główną mogą stanąć osoby z pomysłem na biznes w dowolnej branży. Autorzy ciekawych przedsięwzięć po raz pierwszy mogą stanąć do rywalizacji w dwóch kategoriach. Pierwszą z nich są  nowoczesne technologie w medycynie a drugą nowoczesne technologie w produkcji i usługach.”

Doczytaj szczegóły tutaj:

http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/7890?_scpsug=crawled_2623526_9d8795b0-eec7-11e6-a0d5-f01fafd7b417#_scpsug=crawled_2623526_9d8795b0-eec7-11e6-a0d5-f01fafd7b417

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.