Lubię podróże – blog turystyczny | Hotele, restauracje, linie lotnicze

Blog podróżniczy o hotelarstwie, kulinariach, podróżach i wszystkiemu co z nimi związane. Znajdziecie tu dużo opisów, recenzji, publikacji prasowych firm z sektora turystycznego. Dodatkowo organizujemy liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Sourced through Scoop.it from: lubiepodroze.eu

Już teraz nie musisz czekać na podróż swojego życia , tak wiele ofert do wyboru na pewno Cię zaskoczy .

Proszę w komentarzu podziel się swoimi doświadczeniami , jeżeli lubisz podróżować zainteresuj sposobem , miejscem odbycia np.podróży za darmo lub w minimalnej cenie.

Takie opisy znajdują o miejscach godnych odwiedzenia

,,Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s to 5* obiekt wybudowany w 1997 roku w spokojniejszym miejscu w St. Julian’s. Kilkaset metrów w stronę centrum jest dużo barów, klubów, dyskotek, po prostu imprezowa część wyspy. Hotel w 2015 przeszedł dużą renowację, ale nie wszystkie jego pokoje zostały w całości wyremontowane. Długo zastanawiałem się po moich wizytach w Radisson Blu Gdańsk (bardzo dawno temu – czytaj recenzję) oraz Radisson Blu Kraków (wizyta w listopadzie 2016 – czytaj recenzję) jaki hotel wybrać na Malcie. Te Radissony, które odwiedziłem z jednej strony były fajne, ale z drugiej strony zawsze czegoś brakowało (np. temperatura w pokoju). Niby detale, ale składają się w całość. Postanowiłem jednak, że sprawdzę jak Radissony wyglądają za naszą granicą i wybór padł na jeden z dwóch obiektów na Malcie. Ten drugi to Radisson Blu Golday Sands Malta położony jest nad przepiękną plażą, na samym klifie, ale… w okolicy nie ma nic innego niż tylko plaża i skały. Dlatego też zdecydowałem się wybrać Radisson Blu Resort, Malta St. Julian’s. Czy to był dobry wybór? Przeczytaj opinie o hotelu na portalu TripAdvisor (7 miejsce na 33 hotele w St. Julian’s).”

Czytaj więcej : http://lubiepodroze.eu/radisson-blu-resort-malta-st-julians-5-recenzja-hotelu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *