Affiliate Marketing – wielkim źródłem pasywnego dochodu !

 

Affiliate Marketing – wielkim źródłem pasywnego dochodu !

 

Zastanawiałeś  się kiedy kolwiek, czy jest jakiś sposób na spędzanie  dni i nocy w celu mówienia, pisania i omawiania tematu, który jest twoją pasją i możesz na nim zarabiać pieniądze? Wyobraź sobie, że możesz od tego momentu spędzić swoje życie na mówieniu o swojej ulubionej operze mydlanej, samochodzie, sporcie, hobby lub zainteresowaniu i faktycznie zarabiać pasywnie. Affiliate marketing może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania i modlitwy.

 

Co to jest pasywny dochód?

 

Pasywnym dochodem jest przychód, który przychodzi Ci biernie, z raz wykonanej pracy. Na przykład jeśli pukasz do kogoś i mówisz: „Hej, chcesz kupić …” to nie ma nic wspólnego z pasywnymi dochodami. Po prostu – prosisz się o sprzedaż. Jeśli jednak wyślesz gdzieś artykuł informacyjny i czytelnicy klikną na link w tym artykule i dokonają zakupu, to właśnie wtedy masz do czynienia z  pasywny dochodem.

 

Określa się go jako „dochód uzyskiwany regularnie, przy niewielkim wysiłku, aby go utrzymać”.

 

Korzystając z powyższego przykładu, jeśli wyślesz taki artykuł do 1000 osób,a oni przekażą  go znajomym, rodzinom i swoim współpracownikom, to jeden artykuł z kilkoma linkami może spowodować wiele pasywnych dochodów.

 

Co to jest Affiliate Marketing?

 

Marketing Affiliate (partnerski) to internetowy model biznesowy, w którym przedsiębiorcy otrzymują bierne dochody promując produkty. Zarabiają oni  prowizję za każdą sprzedaż, na którą wpływają. Sprzedaż i kliknięcia są śledzone przez unikalne linki partnerskie.

Ogólnie rzecz biorąc, affiliate marketingu zarabiają poprzez tworzenie treści w formie:

 

* Audio

* Wideo

* Artykułów

* Raportów

* Ebooków

* Kursów mailingowych

* Kursów online

* Postów na Portalach społecznościowych

* Postów na blogu

 

Obejmują one linki do odpowiednich produktów lub usług partnerskich w zamieszczonej treści. Czytelnicy czy odwiedzający witryny, klikają w nie i dokonują zakupu. Affiliate Marketer dostaje prowizję od tej sprzedaży. Treść – kontent jest ogólnie uważany  za jedno z najważniejszych i najskuteczniejszych narzędzi w działaniach marketingowych zmierzających do osiągania  pasywnych dochodów.

 

Idealny Styl Życia?

 

Jako marketingowiec powinieneś skupić się na  znalezieniu tematu, którym jesteś i będziesz podekscytowany , więcej -spędzasz swój czas pisząc i rozmawiając o nim. Poza treścią możesz też a nawet powinieneś zaangażować się w budowanie  swojej społeczności, prowadząc działania  w serwisach społecznościowych, blogu,na  blogach tematycznych, pamiętaj w swoich działaniach  o najważniejszej rzeczy mianowicie o tym  byś sprawdził  czy jesteś zauważany w swoich działaniach .

 

Jako profesjonalny Marketingowiec potrzebujesz strony internetowej lub bloga, pasji do Twojego tematu i środków komunikacji z widzami. Za pomocą tych ,,narzędzi” będziesz  promować kilka produktów lub usług wysokiej jakości. Kiedy założysz swoją firmę partnerską, pasywne dochody będziesz mógł zaplanować .Pamiętaj o tym ,że  ,,treść jest Królem”,tworząc ją  linkuj do swoich produktów lub usług, a  prowizje zaczną płynąć mały żródełkiem tworząc docelowo pasywne dochody .

Życzę Ci z całego serca by te działania prowadziły Cię do jak najkrótszej drogi   Rentiera.

 

Marketing i jego odmiany  to świetny sposób zarabiania na życie. Nie ma innego sposobu na to, aby żyć idealnym stylem  swojego życia łącząc je w całość z Przedsiębiorcą . Poświęć trochę czasu na naukę, poprawę swoich działań i Twojej firmy, a niebo będzie tylko granicą, do spełnienia i spełniania wszystkich marzeń o ,których tylko możesz zapragnąć.

Wszystko zaczyna się i kończy w naszej głowie, dlatego zasiej ziarno , pielęgnuj je i wytrwaj do plonów, ciesząc się ich obfitością.

One thought on “Affiliate Marketing – wielkim źródłem pasywnego dochodu !

  1. Pingback: Przejmij kontrolę nad swoim życiem - zarabiaj z domu | Blog Ekspercki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *