10 skutecznych źródeł RuChu na ofertę w 2017 roku

10 skutecznych  źródeł RuChu na ofertę w 2017 roku

“Ruch” to jedno ze słów ,które budzi  niepokój i strach w większości marketerów. Wszyscy wiemy, że ruch jest siłą i mocą , każdego działania w internecie. Jeżeli mówimy oczywiście o skutecznych działaniach , których wynikiem mają być pieniądze, jeśli mowa o zarabianie pieniędzy w internecie. Uzyskiwanie tego ruchu staje się coraz trudniejsze, w miarę wzrostu konkurencji. Więcej ludzi walczy o ten sam rodzaj ruchu, na szczęście dla Ciebie przygotowałem listę , która zwiększy spojrzenie na możliwości drzemiące w internecie globalnie. Są to źródła ruchu, które nie tylko przetrwały próbę czasu, ale również te, które są najbardziej efektywne w 2017 .

1.Fora internetowe –  jest to złoty samorodek generujący ruch. Znajdź forum w swojej niszy i stań się aktywnym i wartościowym członkiem. Po zamieszczeniu cennych rozwiązań dla uczestników , staniesz się  autorytetem na jego łamach, generowanie ruchu będzie dla Ciebie łatwiejsze niż zjedzenie bułki z masłem .

 2. Blogi  – wszystkie  wyszukiwarki uwielbiają ,,zaciągać,, treści z blogów i nimi się dzielić. To jest najbardziej efektywne źródło ruchu dla wielu ludzi. Zaistnienie w tym źródełku to ciężka praca nad tworzeniem wartości i utrzymaniu uwagi oraz zainteresowania widza.Wiesz co Cię interesuje i w tych zagadnieniach stań się mistrzem , możesz też zobaczyć jak robią to inni sprawdzając różnego rodzaju frazy w wyszukiwarkach internetowych:

3.Gości na blogu. – prosty a skuteczny sposób za pomocą ,którego odwiedzając blogi w swoich niszach zostawiasz komentarz , dzięki któremu posiadasz ruch powracający tag zwana wymiana ,,WIN to WIN”.Takie działania obok blogowania mogą prowadzić do poważnego strumienia ruchu.

4. E-mail marketing – e-mail marketing  to złoto internetu ono pomoże Ci uzyskać więcej ruchu w miejsca gdzie pragniesz i gdzie go skierujesz tam się znajdzie. Czy znasz lepszy sposób niż ten ?

 5. Marketing Offline – nic nie przebije zwykłej i starej a sprawdzonej metody rozmowy, twarzą w twarz. Wyjdź  i podziel się informacją w swoim środowisku, społeczności korzystając z ulotek lub zorganizuj lokalne wydarzenie , korzystając z wiedzy autorytetów branży w której działasz .

6. Portale Internetowe – witryn jest dość sporo Ja podzielę się z tobą takimi , które skutecznie działają w szerokim aspekcie na odwiedziny ich.Jest też dużo ciekawych portali dzięki ,którym możesz zamieszczając ogłoszenie zarabiać na tym i czerpać profity z odwiedzających twoją ofertę . Docenisz to , jak sam się przekonasz , oto  według mnie godne uwagi:

– światoweYahoo,MSN, Google,
  🙂  😛  🙂

7. Marketing Video  obraz jest wyrazem tysiąca słów, a film jest zbiorem miliona słów i myśli. Ludzie postrzegają świat znakomicie w wizualnych i dźwiękowych przestrzeniach  jeżeli mają wybierać tekst pomiędzy oglądaniem obrazu z dźwiękiem , to według badań wybór pada na video . To sprawia, że łatwo z twojego przekazu możesz dosłownie zrobić “show”. Jeżeli pokaz taki opłacisz możesz  przeniesiesz je wirusowe bardzo małym kosztem w grono potężnej liczby widzów.

8.Artykuły Marketingowe – wspaniała metoda działanie, jest wiele stron z artykułami, generującymi znakomity ruch do wartościowej treści . Ta metoda również zwiększa popularności w mediach społecznościowych i możesz ją wykorzystać na zasadzie dzielenia się dobrą wiadomością zamiast ją tworzyć.

9. Wyszukiwarki – SEO jest nadal jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie maksymalnej ilości docelowych klientów na swojej stronie. Wyszukiwarki  najpopularniejsze to : Google , Yahoo  i Bing  , Yandex,DuckduckGo  , Ask  , Gigablast ,Baidu. Każda ma w sobie coś ekscytującego i ciekawego , sprawdź co dla siebie znajdziesz na jej łamach. 

10. Social Media – Jest to zdecydowanie najprostszy i najbardziej popularny sposób, aby pozyskać ruch w epoce nowożytnej. Zacznij od odwiedzin Facebook , Twitter  ,   czy Linkedin  i nie zapomnij o Instagramie .

 

Teraz, gdy już te źródła znasz, proszę abyś wykorzystał je do budowania swojego imperium i potencjału. Oznacza to, że będzie musiał poświęcić czas na ciężką pracę na zastosowanie strategii potrzebnych do osiągnięcia sukcesu z tych źródeł. Również skoncentrowany na swoich działaniach to tylko wskazówka drogę wytyczą Ci działania. Pamiętaj ,jako marketingowiec generowanie ruchu jest niekończącą się walką i należy być zawsze otwarty na odkrywanie i poszukiwanie nowych źródeł ruchu.
#forainternetowe,#blogi,#google ,#bing ,#yachoo,#search,#hotbot,#lycos,#aol,#clusty,#gościnablogu,#e-mailmarketing,#marketingoffline,#portaleinternetowe,#seo,

2 thoughts on “10 skutecznych źródeł RuChu na ofertę w 2017 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *