SocialMedia.pl – Media Społecznościowe i Growth Hacking via @LukaszZeleznyPL

Polskie centrum Social Media. Opisujemy ciekawe rozwiązania, triki oraz dzielimy się poradami z zakresu mediów społecznościowych i growth hackingu.

Sourced through Scoop.it from: socialmedia.pl

Uwielbiam dzielić się ciekawą treścią

,,Facebook – 15 pomysłów na post

Z pewnością jak wielu innych użytkowników Facebooka borykasz się z problemem pomysłowości postów na twoim fan page. Obecny news feed Facebooka odpowiedzialny jest za dostarczanie odpowiednich treści użytkownikom, a jeszcze lepiej gdy odbywa się to w odpowiednim czasie. Tworzenie contentu który z jednej strony będzie przestrzegał zarówno reguł społecznych jak i obyczajowych a z drugiej strony będzie angażował użytkowników wcale nie musi być takie uciążliwe, ale tylko wtedy jeśli dysponujemy małą ściągawką pomysłów na nasz post na Facebooku. Dlatego przedstawiam ci 15 pomysłów, dzięki którym zarówno urozmaicisz swoją stronę na Facebooku, a z drugiej strony wywołasz u użytkowników oczekiwaną przez Ciebie reakcję. Zapoznaj się z każdym z nich bardzo dokładnie, większość może już znasz i stosujesz, ale skoro tutaj trafiłeś, to nadal masz niedosyt, dlatego uzupełnij swoją listę o moje propozycje.

Read more at: https://socialmedia.pl/facebook-15-pomyslow-na-post/

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Scoop.it i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *