„Uwielbiam to” Siła Servaq a McDonald’s5/30 #‎wyzwanieservaq‬

 

„Uwielbiam to” Siła Servaq a McDonald’s5/30 #‎wyzwanieservaq‬

Witam Cię serdecznie, wyzwania servaq nr 5. Słuchaj, dzisiaj Ci chciałem pokazać bardzo specyficzną rzecz. Jest jak widzisz w oddali McDonald, marka znana na świecie, świetna, uczęszczana przez większość ludzi, robiąca niesamowite pieniądze. Natomiast większość ludzi nie ma pojęcia na czym robi pieniądze. Powiem Ci, że jest to potężna firma franczyzowa, o jej szczegółach możesz po prostu przeczytać w Internecie. Natomiast co chciałem Ci powiedzieć, że McDonalda z Servaq łączy wiele rzeczy, mianowicie Servaq tak jak McDonald, albo McDonald tak jak Servaq kształci ludzi, daje narzędzia, daje możliwości i tylko od nas zależy, co tak naprawdę z tymi narzędziami zrobimy . Jedni zarabiają na tym pieniądze, drudzy dużo płacą, także warto uczestniczyć w szkoleniach, warto uczestniczyć w meetingach, warto uczestniczyć w teamach organizowanych przez Servaq dlatego że właśnie służą one ku temu, żeby zaoszczędzić pieniądze i dać CI klucz do kariery. Serdecznie pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 próba

 

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *