Tak smakuje własny biznes

Franczyzowa sieć pizzerii należąca do polskiego przedsiębiorcy powiększy się o 15 lokali.

Sieć pizzerii Biesiadowo rozwija się wyłącznie we franczyzie. To dynamicznie powiększająca się sieć restauracyjna. Pod koniec 2016 roku w jej ramach działało 113 lokali (13 zostało otwarto w ub.r.).

Jak zaznacza Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, do której należy Biesiadowo,  dotychczasowe tempo rozwoju sieci zostanie utrzymane. W tym roku firma planuje otworzyć około 15 nowych restauracji.

 

Sourced through Scoop.it from: franczyzawpolsce.pl

Dlatego warto byś jeszcze bardziej zabiegał o to by kurczowo nie trzymać się etatu.Tyko zrobił krok do przodu i on na pewno wyprzedzi twoje narzekania i zaskoczy z czasem oczekiwania.Pamiętaj ,że  jesteś stworzony by żyć w bogactwie i być bogatym.

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Scoop.it i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Tak smakuje własny biznes

  1. Avataramelka890pisze:

    Hm.. ciekawy artykuł. Zmotywował mnie do działa, ponieważ ciągle zastanawiam się nad własną firmą, ale ciągle brak mi odwagi ;/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *