Tak, Moje Wdzięczne Kreowanie w Tu i Teraz przynosi Mi Szczęście.

Tak-Moje-Wdzięczne-Kreowanie-w-Tu-i-Teraz-przynosi-Mi-Szczęście-wiecej-#flowRPRwdziecznosc

Cieszę się, bo jestem wdzięczny. W każdej sytuacji wybieram skupienie się na pozytywach zamiast na tym, co należy poprawić. Kiedy zwracam większą uwagę na to, co idzie dobrze, łatwo mi być wdzięcznym.

Powstrzymuję się od tworzenia porównań, ponieważ porównanie zawsze prowadzi do dezaprobaty. Zawsze znajdzie się ktoś z lepszym samochodem lub lepszą pracą, ale te rzeczy nie mają znaczenia dla tego, jak siebie postrzegam.

Kiedy patrzę na swoje życie, widzę kogoś, kto ciężko pracuje, aby zapewnić najlepszą pozycję do osiągnięcia sukcesu. Jestem wdzięczny za każdą okazję.

Jestem wdzięczny, ponieważ moje życie jest o wiele lepsze niż mogłoby być. Łaska i opatrzność ratują mnie przed ścieżką zniszczenia i spełniam swoje marzenia.

Moje wdzięczne serce wynika z jasnego zrozumienia moich bogatych błogosławieństw. Mam się dobrze w każdej dziedzinie mojego życia. Życie, zdrowie i relacje to moje największe błogosławieństwa.

Szczęście-towarzyszy-mi-wszędzie-gdziekolwiek-się-udam-skosztuj-#flowRPRwdziecznosc

Szczęście towarzyszy mi wszędzie, gdziekolwiek się udam, ponieważ mój umysł jest nastawiony na docenienie błogosławieństw w każdej sytuacji.

Ilekroć tracę koncentrację, zaczynam współczuć sobie lub narzekać na moje życie, przypominam sobie tych, którzy mają mniej szczęścia. Przypominam sobie, jak błogosławiony jestem w porównaniu z bezdomnymi, sierotami i samotnymi.

Dziś cieszę się szczęściem poprzez wdzięczność. Jestem wdzięczny za to, co mam, niezależnie od tego, czego nie mam. Wiem, że nie potrzebuję więcej rzeczy, aby być wdzięcznym; Muszę być bardziej wdzięczny za rzeczy, które mam.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji:

1. Czy ciągle czekam na coś innego, aby dopełnić mojej radości? 

2. Jak mogę usunąć skargi, roszczenia z moich myśli?

3. Dlaczego konieczne jest powstrzymanie się od porównań?

Odkryj Metodę pomnażania Wdzięcznosci #flowRPRwdziecznosc

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności
yoga,joga,medytacja,meditation,bhavana,przebudzenie,oświecenie,odrodzenie,karma,kamma,theravada,therawada,terawada,vipassana,samatha,wgląd,koncentracja,mądrość,buddyzm,buddhism,happiness,szczęście,joy,radość,enlightenment,awakening,awareness,rebirth,reincarnation,sasana,polska,rozwój,duchowość,spirituality,ścieżka,path,metta,umysł,yt:cc=on,Brahm,Brahmavamso
DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *