Szanuje Wartosc Doswiadczen Podroznika gdy Wdziecznosc je Przenika

Szanuje wartosc doswiadczen podroznika gdy wdziecznosc je przeniaka sprawdz #flowrprwdziecznosc

Moje wrażenia z wyprawy są jak gorące uściski Kochanki, która zatraca się w objęciach oblubieńca swego oddając mu swoje namiętności w postaci pocałunku soczystego. Mój umysł i serce przepełnione są radością, gdy budząc pamięć wracam do swych doznań z eskapady. 

Jestem wdzięczny za wspomnienia z podróży i jestem nimi podekscytowany. 

Jestem wdzięczny, oglądam świat, poznaje nowych ludzi i odkrywam inne sposoby życia, kreatywność swą dzięki temu budzę. 

Moje doświadczenia z podróży pomagają mi dostrzec rzeczy w nowym świetle apetyt na więcej wzmagając. Pokazują mi unikalne cechy każdej części świata i jej ludzi. 

Każda moja podróż to dla mnie wzrost i moc radości. Przywraca moją wiarę w tę planetę i nas jako jej gości. Pomaga mi jeszcze bardziej docenić moje życie, widząc jak ludzie kochają ją i siebie – otwarcie i skrycie. 

Wiem, że moje podróże to kluczowa część życia mojego, do wzrostu i rozwoju mnie prowadzącego. 

Wszystkie moje wyprawy podróżnicze uczą mnie nowych rzeczy o sobie i o rodzinie. Ujawniają ukryte części naszej duchowości i osobowości. Pokazują nam reakcję na nowe nietypowe doświadczenia, okoliczności.  

Cieszę się, że widzę otwarty świat, podróżuję do nowych miejsc docelowych, odkrywam tyle nowych możliwości na ubranie ich w siłę wdzięczności wiecej #flowrprwdziecznosc

Cieszę się, że widzę otwarty świat, podróżuję do nowych miejsc docelowych, odkrywam tyle nowych możliwości na ubranie ich w siłę wdzięczności. 

Moje podróże pomagają mi zrozumieć historię, kulturę, sztukę, jedzenie i dają nowe pomysły. Sprawiają, że jestem silniejszą, bardziej pewną siebie osobą, która może osiągnąć nowe rzeczy i nawet coś więcej. 

Dzisiaj cenię sobie moje doświadczenia związane z podróżowaniem i widzę, jak kształtują mojego ducha i serce, gdy rosnę i zmieniam się. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Jak mogę znaleźć czas na podróż będąc zajęty pracą i innymi obowiązkami? 

2. Co mogę zrobić, aby zrównoważyć występujące negatywne wspomnienia z podróży? 

3. Jak mogę podzielić się z innymi swoimi pozytywnymi wspomnieniami z podróży? 

Sprawdz teraz #flowrprwdziecznosc

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#malypodroznik, #podrożnik, #epodrożnik, #epodroznik, 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *