Jak w prostych krokach zapobiegać i otrząsnąć się po zainfekowaniu komputera ?

Jak w prostych krokach zapobiegać i otrząsnąć się po zainfekowaniu komputera ?

Po kliku niekorzystnych niespodziankach , które zniszczyły mój plan na wykonanie materiałów przeznaczonych do szkolenie zastanowiłem się jak sobie poradzić z tematem.Okazało się ,że komputer nie funkcjonuje tak jak potrzeba , myszka szaleje sama po ekranie i w zasadzie nie ma władzy nad tym klawiaturą.Czas biegł szybko godziny leciały jak szalone , wykonanie mojego zadania stanęło pod znakiem zapytanie?

Byłem zdenerwowany , moi znajomi czekali na materiał a bez kompa zadanie było nie do zrealizowania.

Zrobiłem to metodą amatorską ,ale w głowie zastanawiałem się jak tego uniknąć następnym razem.Dlatego też postanowiłem stworzyć, krótki materiał , który po zastosowaniu przez Ciebie ustrzeże Cię takich niespodzianek.Dziś ten materiał masz za darmo, by pokazać Ci że warto działać z wyprzedzenie i swoje działania planować.To znacznie ułatwia życie.

 

Oto co i jak musisz zrobić:

1.Najpierw przeczytaj to co przygotowałem.Pobierasz oprogramowania w takiej kolejności jak je zamieściłem i po wykonaniu czynności z punktu 2 powtarzasz te czynności wg opisu i stusując to do następnego oprogramowania, po kliknięciu w nazwę zostaniesz przekierowany na stronę Firmową:

Cclaner   ,   Malwarebytes  , Iobit

 

2.Podejmujesz działanie identyczne w kolejnych krokach , zmiania się tylko nazwa oprogramowania;

– ściągasz oprogramowanie na pulpit swojego urządzenia,

– instalując wybierasz język,

– skanujesz komputer i go restartujesz , oprogramowanie usówasz lub zostawiasz na urządzeniu , wybór jest po twojej stronie.

Moim zdanie czynność powinno powtarzać się cyklicznie .

Jeżeli wg Ciebie są lepsze metody to proszę podziel się nimi w komentarzu.

 

[et_bloom_inline optin_id=optin_0]

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *