Jak polaczyc FB Twitera z You Tube 8/30wyzwanieservaq

Jak polaczyc FB Twitera z You Tube 8/30wyzwanieservaq

Hej, witam Cię serdecznie, tu Grzegorz Jaszewski z www.grzegorzjaszewski.eu, wyzwanie Servaq dzień kolejny. Adidas i Puma, wojna braci, tworzy wielkie marki które zaprzęgają pierwsze postacie sportu do swojej reklamy, takie jak Jesse Owens i Pele. Rodzi to potężne rywalizacje firm, ciągnące pierwsze gratyfikacje dla sportowców. Ja natomiast namawiam Cię abyś zaczął budować swoją markę za pomocą potężnej, jednej z dźwigni, którą proponuję Ci do zastosowania, doświadczenia zespołu który jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Podejmij właściwą decyzję dla Ciebie i zapisz się z linku zamieszczonego w opisie. Dziś następny krok w budowaniu mojej/Twojej telewizji, dowiesz się jak Facebooka i Twittera połączyć z YouTubem. Dziękuję Ci za komentarze i oglądanie moich materiałów. Bez widzów, żaden materiał, nawet najlepszy, nie ma żadnej wartości. Pokazuje to oglądalność moich filmów, która z dnia na dzień rośnie, czyli jest zainteresowanie, bardzo się z tego cieszę. Dziękuję bardzo, jeszcze raz zapraszam do komentowania i oglądania moich materiałów. Serdecznie pozdrawiam, miłego dnia Ci życzę, hej. Hej, witam Cię serdecznie, Grzegorz Jaszewski z www.grzegorzjaszewski.eu, dzisiaj przedstawię Ci jak połączyć Facebooka i Twittera razem z YouTubem. Przechodzimy tutaj po prawej stronie w ustawienia konta (właśnie się wyświetliły), przekierowuje nas na tą stronę, włączamy prywatność, łączenia konta i tu jest Facebook i Twitter. Klikamy w połączenia z Facebookiem, loguje nas tutaj, mamy już podłączone konto, następnie klikamy w połączenie z Twitterem, przechodzimy na stronę wyświetlaną przez Twittera, autoryzujemy aplikację i jesteśmy już na drugiej stronie. Hej, hej, zapraszam Cię do następnego filmiku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 próba

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *