Jestem Wdzieczny Tu i Teraz

Jestem Wdzieczny Tu i Teraz Grzegorz Jaszewski

Zaczynam każdy dzień z uśmiechem na twarzy i poczuciem otwarcia na nowe doświadczenia. Każdy dzień to nowy początek. Wczoraj czułem się całkowicie wolny. W moim życiu jest wiele cudownych rzeczy i jestem za nie wdzięczny. 

Życie jest darem i uczę się w pełni cieszyć z każdej jego części. Każdy dzień to nowa i ekscytująca przygoda. 

Życie przychodzi mi łatwo i jestem podekscytowany swoją przyszłością. Mam tak wiele wspaniałych rzeczy na horyzoncie. Mam szczęście, że mam tak ekscytującą przyszłość. 

Czasami czuję brak wdzięczności za moje życie, ale to uczucie szybko mija. Pamiętam wszystkie rzeczy w moim życiu, które sprawiają, że jestem wdzięczny. Uśmiecham się i idę do przodu z moim dniem. 

Mam szczęście do wszystkich niesamowitych rzeczy Grzegorz Jaszewski

Mam szczęście do wszystkich niesamowitych rzeczy, których doświadczam. Lubię moich przyjaciół i rodzinę. Wolny czas spędzam w sposób, który mi się podoba. I tak z niesamowitych chwil tworzę moje życie, które staje się coraz lepsze. 

Mam moc, aby moje życie było jeszcze lepsze. Wiem, że kontroluję swoje przeznaczenie. Łatwo jest mi dokonywać pozytywnych zmian w moim życiu. Dzisiaj może być najlepszy dzień, jaki kiedykolwiek przeżyłem. 

Dziś pamiętam wszystkie rzeczy, które sprawiają, że moje życie jest cudowne. Korzystam z każdej chwili i znajduję nowe sposoby, aby moje życie było bardziej satysfakcjonujące. Jestem dziś wdzięczny. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Co sprawia, że jestem wdzięczny za moje życie? 

2. Jak mogę ulepszyć swoje życie? 

3. Jak mogę poprawić wymagające obszary mojego życia? 

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#gratitude quotes, #gratitude definition, #gratitude journal, #gratitude meaning, #quotes gratitude,

Get Free Email Updates!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Jestem Wdzieczny Tu i Teraz

  1. Pingback: Jak Wdziecznosc zmiekcza moje Serce? - Witaj w Krainie DoswiadczaniaWitaj w Krainie Doswiadczania

  2. Pingback: Jak Zachody Słońca Budzą we Mnie Wdzięczność? - Witaj w Krainie DoswiadczaniaWitaj w Krainie Doswiadczania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *