Jak wyrazanie wdziecznosci zwieksza pokore u zawodowcow?

Jak wyrazanie wdziecznosci zwieksza pokore u zawodowcow?

Każdego dnia uczę się czegoś nowego, co przypomina mi, jak niedoskonały jestem. Świadomość tego sprawia, że jestem pokorny. Ilekroć mam okazję wyrazić wdzięczność innym, przypomina mi się, aby żyć bez arogancji.

Chociaż wolę pracować na własną rękę, mam świadomość wartości członków zespołu i pracy zespołowej. Unikam przyjmowania moich współpracowników za pewnik.

Chociaż wolę pracować na własną rękę, mam świadomość wartości członków zespołu i pracy zespołowej. Unikam przyjmowania moich współpracowników za pewnik.

Wykorzystuje i dostrzegam tworząc okazję by chwalić wysiłki członków mojego zespołu, ponieważ ich wkład jest zawsze cenny. Przypominają mi, że współpraca bez granic to nasza wolność, którą wielu na świecie pragnie tylko posiadać.

Bycie rodzicem to ciągłe doświadczenie edukacyjne. Kiedy otrzymuję porady od mojej mamy lub innych rodziców-ekspertów, jestem naprawdę wdzięczny.

Żyję w wdzięczności tym, którzy trzymają mnie za rękę w trudnych chwilach. Ich oświecenie jest otrzeźwiające.

Delektowanie poranną kawą to potężna lekcja pokory. Ona potrafi dostarczać porannego paliwa oraz daje mi czas na refleksję i budzącą się w tym czasie wdzięczność.

Zamiast oceniać ludzi z branży usługowej, poświęcam chwilę, aby podziękować im za ułatwienie mi życia. Jest tyle rzeczy, które mogę zrobić, dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu niewidzialnych i niedocenianych osób.

Dziś jestem wdzięczny za wszystkie moje doświadczenia. Zobowiązuję się do uznania błogosławieństwa w każdym momencie i pozostania pokornym.

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Którzy ludzie w moim życiu zasługują na moją wdzięczność? 

2. Jak zachować ducha wdzięczności pośród sukcesu

3. Jak wykorzystać pozytywne doświadczenia innych osób, aby zwiększyć uznanie dla własnych możliwości? 

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności
#myśli, #psychologia, #trap, #zdrowie, #kobietazklasa ,#inspiracja, #porady, #followme, #wdzięczna ,#idziejesien ,#dobro ,#milosc ,#bestday ,#rodzina, #cel, #kielce, #pracaonline, #mądrość, #wakacyjnyklimat ,#doswiadczenie, #marzyć, #instalife ,#swiatlo ,#ból, #juz, 
DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *