Jak Wdziecznosc zmiekcza moje Serce?

Jak Wdziecznosc zmiekcza moje Serce? przedstawia Ambasador Krainy Wdziecznosci

Kiedy czuję się przygnębiony, pamiętam, aby liczyć moje błogosławieństwa. 

Doceniam błogosławieństwa, które zwykle biorę za pewnik. Pamiętam, jak bogaty jestem, kiedy zastanawiam się nad swoim zdrowiem, rodziną i przyjaciółmi. Dziękuję za moje wykształcenie i umiejętności. Uwielbiam naturalne piękno i rysunki moich dzieci. 

Moje uznanie dla innych wzmacnia moje relacje. Cenię otaczające mnie osoby. Uznanie mojej potrzeby innych pomaga mi pozostać pokornym i być pełnym szacunku. 

Wdzięczność sprawia, że czuję się bogaty. Moje żale znikają. Dostrzegam obfitość w moim życiu i przyciągam więcej szczęścia. 

Uczę się wdzięczności z wielu źródeł. Zwierzęta i ptaki uczą mnie, jakie mają szczęście jeść codziennie i oddychać świeżym powietrzem. Moje dzieci przypominają mi, że nawet najbardziej ruchliwe momenty są pełne możliwości do zabawy i gier. Wakacje inspirują mnie do pozostawania w kontakcie z tymi, których kocham i otwieram moje serce na nowych przyjaciół. 

 Pracuję nad byciem wdzięcznym. 

Dziękuję, kiedy budzę się każdego ranka. Daję innym znać, jak wiele dla mnie znaczą. Używam moich słów i działań, aby wyrazić moje podziękowania. 

Prowadzę dziennik wdzięczności. Zapisuję przyjemne chwile, które pomagają mi się zrelaksować i trudne wydarzenia, które pomagają mi się rozwijać. Stosuję zasadę: wygrywam albo się uczę. 

Dzisiaj poświęcam trochę czasu, by rozkoszować się dobrymi rzeczami w moim życiu. Wierzę w moc wdzięczności. Korzystam z moich działań, aby przekazać dobroć, którą otrzymuję. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

1. Jak okazać mam wdzięczność rodzinie i przyjaciołom? 

2. Co bym napisał w liście z podziękowaniami do mojego ulubionego nauczyciela? 

3. Jakie są 3 rzeczy, za które czasami zapominam być wdzięczny? 

Odkryj Metodę pomnażania

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#sercel,#waleczneserce, #heartscardgame, #doesheartwork, #allheartuniform, #doesheartdobody, 

Get Free Email Updates!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Jak Wdziecznosc zmiekcza moje Serce?

  1. Pingback: Jak istnienie w Pięknym Świecie budzi we mnie Miłość? - Witaj w Krainie DoswiadczaniaWitaj w Krainie Doswiadczania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *