Jak sprawić, by zastosowanie zalet wdzięcznosci zadziałoło niesamowicie 5 minut?

 

Jak sprawić, by zastosowanie zalet wdzięczności zadziałoło niesamowicie 5 minut?

 

Wdzięczność to postawa i sposób życiaktóry ma wiele zalet zakresie zdrowiaszczęścia i zadowolenia z życia. To idzie w parze z uważnością i skupia się na teraźniejszości                          i docenieniu tego, co mamy terazzamiast ciągłej potrzeby               posiadania coraz więcej 

Oto kilka sposobów na wykorzystanie zalet wdzięczności i                           cieszenie się  szczęśliwszym i zdrowszym życiem: 

  

Pomyśl o kimś, kto ci pomógł 

Poświęć kilka minut na zastanowienie się, w jaki sposób ktoś pomógł ci w życiuMoże to być nauczycielrodzic, mentor lub przyjacielZastanów się, w jaki sposób skorzystałeś z jego pomocyNastępnie napisz mu serdeczną kartkęodwiedź go lub zadzwoń i powiedz mu, jak jego wsparcie poprawiło twoje życie.               Jeśli nie masz już kontaktu z  osobązanotuj  mimo wszystko i trzymaj taką             listę jako  przypomnienia o Wdzięczności. 

  

Dostrzegaj spacerując 

Poświęć trochę czasu na spacer po ogrodzie lub przyrodzieIdącpomyśljak natura pomaga nam podtrzymywać życie i      czuć się bardziej komfortowo i szczęśliwieSkup się na Wdzięczności za            świeże powietrzepiękne kwiaty lub cień drzewa. 

  

Pomyśl o kimś, kto pomaga ci codziennie 

Może to być rodzic, partnera ukochany zwierzaknajlepszy przyjaciel lub nauczycielSpędź tydzieńobserwując go i skup się na różnych sposobachktóre sprawiająże jesteś szczęśliwszy i bardziej komfortowy w swoim życiuPokaż im swoją Wdzięcznośćubierając to w plan zrobienia czegoś specjalnego dla nich. 

  

Podziel się 

Wdzięczność bierze się z uznaniaże masz szczęście w swoim życiuDzielenie się tym z innymiktórzy mają mniej szczęścia, ma pozytywny wpływ na wszystkich zaangażowanych. Oddawanie innym jest wspaniałym sposobem na okazanie Wdzięczności za        wszystkie dobre rzeczyktóre posiadasz w swoim życiu. 

  

Wybierz, aby być wdzięcznym 

Ktośkto jest Wdzięcznywidzi wszystko w swoim życiuzarówno dobrejak i złejako prezentBycie Wdzięcznym oznaczaże patrzysz na porażki i wyzwania jako prezenty,  z      których możesz się uczyćRozumiejąże trudności i porażki dają im możliwość   nauczenia się czegośczego inaczej by się nie nauczyli i  za to Wdzięczni. 

  

Wykorzystanie mocy Wdzięczności nie oznacza, że twoje życie jest bezproblemowe, jest jedynie sposobem wpływania na twój stan emocjonalny i poziom energii dla zwiększonej wydajności i satysfakcji. 

Naciśnij na okładkę, by przejść dalej

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski

 

Odkryj Metodę pomnażania:
#milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti,
#flowRPRwdziecznosc
 
DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *