Jak Pielęgnować zawsze i wszędzie w Sobie Stan Wdzięczności?

Teraz zdaję sobie sprawę, że rzeczy nigdy nie są tak złe, jak się wydają. Zdaję sobie sprawę, jak łatwo jest pozwolić, by załamały mnie negatywne okoliczności, więc celowo myślę o swoich błogosławieństwach w trudnych sytuacjach, aby skupić się na pozytywnych rozwiązaniach. 

Moje błogosławieństwa, nawet w ciężkich czasach, są wszędzie wokół mnie. Mam szczęście, że otaczają mnie pozytywni ludzie, doświadczenia i uczucia. Te pozytywy sprawiają, że każda próba jest opłacalna, ponieważ wiem, że na końcu wszystko się klaruje. 

Kiedy cofam się o krok i patrzę na wynik sytuacji, zastanawiam się, jak może być gorzej. Przyznaję fakt, że oszczędzono mi wielu trudności, jakich doświadczają inni wokół mnie w podobnych sytuacjach. 

Sposób, w jaki radzę sobie z problemami, jest pozytywnym przykładem dla innych, którzy czują się beznadziejnie w swoich okolicznościach. Kiedy pokonuję wyzwania, tworzę lekcję wytrwałości pośród przeszkód. 

Sposób, w jaki radzę sobie z problemami, jest pozytywnym przykładem dla innych sprawdz #flowRPRwdziecznosc

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc mojej rodzinie i przyjaciołom przezwyciężyć przeciwności z przekonaniem, że w najgorszych sytuacjach jest nadzieja pozytywnych efektów. 

Dzisiaj czuję się błogosławiony, że żółte ciżemki są częścią mojej rzeczywistości. Błogosławieństwa przychodzą w różnych formach i jestem pewien, że nadejdą bez względu na sytuację, z którą mogę się spotkać. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Pytania do autorefleksji: 

1. Czy przestaję rozważać małe błogosławieństwa, które otrzymuję? 

2. Jak mogę pomóc innym spojrzeć na pozytywną stronę okoliczności? 

3. Czy spędzam wystarczająco dużo czasu na składaniu świadectw o moich błogosławieństwach? 

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

zawsze i wszędzie, zawsze i wszędzie policja, zawsze i wszędzie możesz wszystko, zawsze i wszędzie pdf, zawsze i wszedzie lubimyczytać, 

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Jak Pielęgnować zawsze i wszędzie w Sobie Stan Wdzięczności?

  1. Pingback: Czy Odkrywasz i Doświadczasz Wszystkich rzeczy, które Oferuje Ci Wszechświat?Krainia Doznawania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *