INSPIRACJA

Dla CIEBIE od

Grzegorza

DZIŚ SPECJALNIE ZA DARMO :

Delektuj się Prezentami i Ładuj  Baterie !

 INSPIRACJA TO ROZRUSZNIK

Joga Medytacja zwalcza stres zastosuj ją też .

Magią mojej strony jest przesłanie ,skierowane do każdego odwiedzającego , przyszłego i obecnego czytelnika, które brzmi:

Mogą nam zabrać wszystko, coś co pozostanie na zawsze to wiedza i doświadczenie. Ją pozyskuj i zdobywaj, szlifuj jak diament.

Proszę pamiętaj o najważniejszym , dziel się tym skarbem a przede wszystkim stosuj go w praktyce.To czyni z nas Mistrzów. Moje działanie ma na celu zasianie w tobie ziarna pożądania. Sam na swojej drodze znalazłem kilku ,,Siewców,, wskakuj na tory do potężnego wyzwania.Wiedza szlifuje ciało,umysł i dusze chce Cię do tego zapalić,zainspirować. Daj wiarę ,że warto. Jeżeli któryś z linków nie działa , wybacz. Odnajdź pozycje na własna rękę. Wielka prośba dziel się swoimi przemyśleniami i zdobytymi pozycjami wiedzy w komentarzu. Wspaniałych doznań, by każdy poranek był rozwiązaniem zasianego w tobie wieczorem zapytania czy wyzwania.Wzrastasz tylko i zyskujesz a nawet odradzasz się dzieląc się wartością i nie będziesz narażony na smak nicości i straty. Za to trzymam kciuki , puść wodze fantazji i żegluj w krainie wiedzy, czerp z niej potężna chochlą.

KLUCZEM DO PRACY NAD SOBĄ JEST FOCUS – SKUPIENIE I OD TEGO ZACZNIJ SWOJĄ DROGĘ:

BIOGRAFIA POZWALA ZDOBYĆ CO…..

ZALEŻY WYŁĄCZNIE OD CIEBIE  

ZAPRASZAM :

FILMY ZMIENIAJĄCE ŚWIAT , SPRAWDŹ CO WNIOSĄ W TWÓJ DZIEŃ :

Siła Spokoju >>CDA

Piękny Umysł

PORYWA DO DZIAŁANIA TŁUMY , ZOBACZ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁ:

#nadiecie #diet #odchudzanie #ewachodakowska #chodakowska #chodakowskaewa #blog #fitblog #inspiration #food #foodporn #morning #breakfast #fruit #yummy #grzegorzjaszewski #healthy #instablog #siłownia #mentalframe #hejtoholik #mikewaw #celebryta #event #mentalway #bestseller #książka #hejt #nauka #wiedza

Get Free Email Updates!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.