FAILS complacent || July 2017 || MonthlyFails

[dn_wp_yt_youtube_source type=”101″ id=”v2x52cLzlwI”]

Hi all! this new Compilations of epic fails From all OVER the globe. Guest-star Lorries fails, epic face plants, Facetious Falls and MORE for this 2017 fails Compilations. Stay tuned for MORE fails, WINS and wtf’s. Cheers!
SUBSCRIBE here for MORE Fails ► http://www.youtube.com/user/monthlyfails?sub_confirmation=1

▶▶ http://ifree.zone/ ◀◀
iFree Network Overpay Immediately and as as I Needs (even day Overpay during the month). START SHARE is 70% of Total generated by Youtube channel. I Joining THEM and Recommendation to one.

Like our ► https://www.facebook.com/MonthlyFails/
Follow us on Twestival ► https://twitter.com/monthly_fails

Have a fail video, Facetious prank, wtf clip or an Awsomeness win on tape? it and back to see if it Made it into the MF Compilationss:
► monthlyfails(at)gmail(dot)com

Special to all who Submitting videos!

Watch next ► https://goo.gl/Mfljoq

DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA WTAJEMNICZONYCH
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do GetResponse ( więcej informacji )
Dołącz do Kręgu Wtajemniczonych osób, którzy skorzystali z naszego Wyzwania i dowiedz się, Jak w 5 Prostych Krokach Pielęgnować Wdzięczność.
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bitcoin, Pranks. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *