Czym jest Wdzięczność?

Czy jest Wdzięczność sprawdz #flowRPRwdziecznosc

Przede wszystkim wdzięczność jest sposobem życia. Jest to stan bycia, w którym otwierasz się na otrzymywanie ,,prezentów”, które przygotował dla Ciebie wszechświat. Jest to postawa gotowości do przyjmowania chwil, rzeczy, które po prostu są czyli doświadczania. Zarazem jest też możliwością dostrzegania (kosztowania) minusów (przeciwności) z możliwością przekuwaniem ich w plusy, jak i dodatnich aspektów wystepujących w tu i teraz. Bo każda sytuacja może mieć przynajmniej dwa wymiary w zależności od miejsca w którym się znajdujemy i czynników mogących wpływać na nasze postrzeganie.


Wdzięczność nie jest jednorazowym wydarzeniem, w którym po prostu mówisz: „Dziękuję”. To sposób bycia, w którym z radością otrzymujesz dobre rzeczy i dziękujesz za te dobre rzeczy.

Wdzięczność jest nawykiem. To wieczny styl życia, prawie jak oddychanie. Przyjmujesz coś dobrego i oddychasz wdzięcznością.


Ponadto wdzięczność obejmuje wszystkie rzeczy. Wszystko w życiu dzieje się z jakiegoś powodu i w każdych okolicznościach mamy cenne rzeczy do przepracowania. One pomagają nam w rozwoju, przede wszystkim w charakterze naszych działań.

Wdzięczność wynika z uznania, że otrzymałeś coś dobrego. Innymi słowy, sam tego nie stworzyłeś. Raczej pochodziło z zewnątrz. Od przyjaciela. Z wszechświata. Może nawet zupełnie trudno jest to określić..

Wdziecznosc pozwala nam zobaczyc swiat z innej perspektywy sprawdz #flowRPRwdziecznosc


Wdzięczność jest wyraźnie inna niż zarabianie. Kiedy ciężko pracujemy, aby coś stworzyć, możemy powiedzieć, że na to zasłużyliśmy. Z drugiej strony wdzięczność przychodzi, gdy otrzymujemy coś, na co nie zasłużyliśmy.


Wdzięczność łączy cię z czymś większym niż Ty. To jedna z wielkich mocy wdzięczności. Zabiera nas poza nas i łączy z innymi ludźmi, przyrodą, a nawet wyższą siłą.


Wdzięczność jest potwierdzeniem dobroci.
Innymi słowy, uznaje, że nie tylko otrzymaliśmy coś za darmo, ale to, co otrzymaliśmy, jest również bardzo dobre. W rezultacie jesteśmy wdzięczni.

Przeciwieństwem wdzięczności jest:

  1. Narzekanie
  2. Niezadowolenie
  3. Zazdrość
  4. Frustracja
  5. Niewdzięczność
  6. Gniew
  7. Nieszczęście
  8. Złość

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:


Dobra wiadomość jest taka, że nie możesz być jednocześnie wdzięczny i znajdować się w jednym z tych negatywnych stanów ale istotą jest precyzyjne określenie swojego stanu z możliwością przemian.

Można powiedzieć, że wdzięczność jest wyjątkowa. Rozszerza się i nie pozostawia miejsca na nic innego co z taką możliwością zrobisz zależy od Ciebie.

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

WDZIECZNA-DUSZA-CIALO-DO-ZYCIA-PORUSZA-sprawdz-wpisujac-#flowRPRwdziecznosc

PLUS Dziennik, który pomaga wyciągnąć wnioski.Tak wygląda:

Wdzieczna-Dusza-Cialo-do-Zucia-Porusza-Dziennik-do-Refleksji-#flowRPRwdziecznosc
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-#flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

wdzięczność,medytacja,medytacja prowadzona,jak medytować,korzyści z medytacji,szczęście,ćwiczenie na wdzięcznośc,radość,medytacja wdzięczności,medytacja miłości,medytacja dla początkujących,dziennik wdzięczności,medytacja jak zacząć,medytacja wieczorna,jak medytować w domu,muzyka relaksacyjna

Get Free Email Updates!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Czym jest Wdzięczność?

  1. Pingback: WDZIĘCZNOŚĆ! DLA KOGO? DLACZEGO? PO CO?Krainia Doznawania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *