Czy wiesz jak Ubrac swoja Wdziecznosc w Komplementy ?

Czy-wiesz-jak-ubrac-swoja-wdziecznosc-w-komplementy-Grzegorz-Jaszewski-Zaprasza

Czy lubisz otrzymywać komplementy? Świetnie nadają się do podniesienia  własnej wartości i każdy czuje się dobrze słysząc czyjeś szacunek lub podziw  w postaci takiej wartości dodanej.  Te kilka słów podnosi nasze nastroje i dodaje mam skrzydeł. 

Komplementy potwierdzają, że robimy coś dobrze, a nasze wysiłki są doceniane.  Wystarczy tylko chwila, aby zauważyć coś małego u kogoś, ale te kilka słów z pewnością może wpłynąć na dzień tej osoby. 

Dowartościuj swoją rodzinę 

Okazywanie wdzięczności tym, których kochasz, ma podwójny cel: pokazuje,  jak wdzięczny jesteś za ich życie, a jednocześnie doceniasz specjalną pracę,  jaką wykonali. 

Oto kilka przykładów sposobów wyrażenia wdzięczności: 

 * „Dzięki za zmywanie naczyń. Świetnie się spisałeś!” 

 * „Naprawdę doceniam twoją pomoc przy kolacji dziś wieczorem! To był wspaniały posiłek”. 

 * „Jestem bardzo wdzięczny za twoją miłość i wsparcie.  Naprawdę pomogłeś mi przetrwać ciężki dzień”. 

 Zachęca to zarówno dzieci, jak i dorosłych, aby bardziej byli pomocni, jeśli zostaną pochwaleni i otrzymają pozytywne  uznanie zamieszka  to w nich na dłużej.  Regularne słuchanie komplementów uczy również dzieci,  jak doceniać ludzi w ich życiu. 

 Oczywiście-wszyscy-musimy-traktować-się-nawzajem-z-szacunkiem-i-godnością-na-które-zasługujemy-GrzegorzJaszewski.EU

Okaż szacunek współpracowniką

Istnieją dwa rodzaje menedżerów w biznesie: jeden, który docenia swoich pracowników za dobrze wykonaną pracę, a drugi, który oczekuje, że praca zostanie wykonana bez żadnego potwierdzenia. Oczywiście wszyscy musimy traktować się nawzajem z szacunkiem i godnością,  na które zasługujemy! Jakim Ty jesteś menadżerem?

Oto kilka przykładów, wyrażania wdzięczność w pracy: 

*„Dziękuję za tak efektywną pracę dzisiaj. Powiem szefowi, jak ciężko pracujesz ostatnio”. 

* „Klient pokochał produkt, który zrobiłeś”. 

* „Naprawdę doceniam to, że poświęcasz czas, aby mi pomóc. To wiele dla mnie to znaczy!” 

Komplementy wypowiedziane w biurze mogą być ogromnym motywatorem dla naszych pracowników. Twoi koledzy będą ci ufać i szanować o wiele bardziej niż ktokolwiek. 

Komplement dla Nieznajomych 

W dzisiejszym społeczeństwie bardzo niewielu ludzi poświęca czas na nawiązanie rozmowy z  nieznajomymi. Musimy pamiętać, że ludzie są wprowadzani do naszego życia codziennie z  różnych powodów, a ty możesz głęboko wpływać na czyjeś nastroje, po prostu będąc dla nich miłym. 

Oczywiście, prawdopodobnie nie powinieneś ujawniać całej historii swojego życia za  pierwszym razem, gdy kogoś spotykasz, ale możesz powiedzieć coś dobrego o osobie, z którą masz kontakt . Pokaż swoją wdzięczność za spotkanie z tą osobą, ponieważ to  doświadczenie może nauczyć cię czegoś nowego o sobie. 

Wydanie Specjalne i Wzbogacone:

Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️

Pytania do autorefleksji: 

szukam możliwości, by dać szczery komplement szukając odpowiedzi: 

 * Czy osoba jest radosna? 

 * Czy jest naprawdę miłą osobą dla innych? 

 * Czy dzieci tej osoby są bardzo dobrze wychowane? 

 * Czy widziałeś osobę, która robiła coś dobrego dla kogoś innego? 

Kluczem do wyrażenia wdzięczności jest otwarcie oczu na proste prezenty w ciągu dnia.  Zwracając uwagę na działania osób wokół siebie, nie tylko pomożesz innym zdobyć pewność, ale staniesz się znany jako godny zaufania facet lub kobieta. 

Postaraj się pochwalić co najmniej jedną osobę każdego dnia. Zaczniesz doceniać  małe rzeczy w życiu i rozjaśnisz czyjeś dni w tym samym czasie. 

Odkryj Metode pomnazania: #milosci,#wdziecznosci, #radosci, #szczescia, #zdrowia,#prosperiti,

Naciśnij na okładkę, by móc zgłębić wiedzę

Wdzięczna-Dusza-ciało-do-Zycia-porusza-.-Odkryj-Nielegalna-Metode-pomnazania-Milosci-Radosci-Szczescia-Zdrowia-i-Prosperiti eBooka-Grzegorz-Jaszewski
Grzegorz z grzegorzjaszewski.eu Odkryj Metodę pomnażania: #milosci, #radosci,#szczescia, #zdrowia,#prosperiti, #flowRPRwdziecznosc 🔔🗝️
Odkryj-Metodę-pomnażania-milosci-radosciszczescia-zdrowiaprosperiti-flowRPRwdziecznosc-Manifestuj-Wdzięczność-Ambasador-Krainy-Wdzięczności

#compliment vs complement, #complements compliments, #complement compliment, #best compliments, #compliment examples, 

Get Free Email Updates!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Comments

comments

Avatar

O

Hej ,Mam na imię Grzegorz i dzielę się na tym blogu swoim życiem. Będzie mi niezmiernie miło jak choćby w najmniejszym stopniu zainspiruje Cię do zmiany, zmiany na lepsze. Zajmuje się tworzeniem treści i obrazu zsynchronizowanej z dźwiękiem w celu tworzenia wideo.Moje przesłanie to zainspirowanie Cię do obudzenia w tobie tworzenia łatwych wideo za pomocą prostych narzędzi i metod np z zastosowaniem możliwości you tube. Uczę się, od najlepszych Mówców i Animatorów na świecie i wyciągam od nich jak najwięcej wiedzy , po to , aby móc przekazać ją tobie dzięki czemu również i Ty będziesz mógł wykorzystać potencjał wideo. Życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń i sukcesów w życiu. Pozdrawiam Grzegorz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wdziecznosc i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Czy wiesz jak Ubrac swoja Wdziecznosc w Komplementy ?

  1. Pingback: W jaki sposób Wdzięczność pozwoli Przewidzieć Ci Przyszłość? - Krainia Doznawania SiebieKrainia Doznawania Siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *